Karol R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Celkový dojem je velmi dobrý, ale pár věcí by se dalo zlepšit.
Celkový dojem je velmi dobrý, ale pár věcí by se dalo zlepšit.
Jídlo bylo velmi dobré, perfektní.
UbytovanieMístnost nebyla důkladně vyčištěna. Stůl vedle nočních stolků byl špinavý a na obrázku, který visel nad postelí, byl obrovský pruh prachu. Pokud se rozhodnete něco takového pověsit nad postel, nad polštáře, na kterých spím, bylo by fajn, kdyby někdo mohl tato místa otřít a ne nutně na čisté povlečení
SlužbyVelmi milá a ochotná obsluha, jsem spokojená
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







