Miluše D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Doporučuji
Doporučuji
Chodili jsme na pláž na začátku Národního parku (600 -700 m od hotelu), jemný písek, v moři je dlouho stačit, nesmí se plavat za bojky, které jsou nedaleko od břehu, plavčíci to hlídají.
Pláže dále na východ (v rámci Národního parku) jsou ještě krásnější.
Snídaně vynikající, pestrý výběr z jídel. Večeře taky dobré, ale výběr jen ze dvou jídel a dvou polívek.
Co nám nevyhovovalo, byl čas výdeje večeře, a to od 15 do 18 hod. Když jsme byli na celodenních výletech, tak jsme měli problém stihnout večeři.
Ve smlouvě jsme měli slíbené tříchodové menu. Dvě večeře z našeho pobytu nám nedali desert, že na něj nemáme nárok. Další dny, když se změnil personál, tak nám ho zase nosili.
Pokoj byl vkusně zařízen, ve skříni byli lehátka a plachta s kolíky (proti větru) na pláž, což jsme ocenili.
Mínusy - chyběla lednička, v koupelně byl malý sprchový kout i umyvadlo.
Hotel byl moc hezký. Má i svojí půjčovnu kol, ale ve městě bylo půjčení kola levnější.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
