Náhodou jsme právě procházeli rekonstrukcí a v jídelně bylo velmi málo míst. U snídaně se muselo stát a čekat, až někdo odejde od stolu a pak si rychle sednout, protože tam už byla fronta lidí. Drahé parkoviště (60 PLN na den v suterénu hotelu), ale není nutné ho používat, protože můžete parkovat zdarma v blízkosti hotelu.
PlážPláž je vzdálená 20 minut chůze. Pláž je velká a příjemná. Promenáda je také skvělá, ale ze samotné promenády není vidět moře ani pláž, protože je trochu daleko.
StravaVelmi chutné snídaně a pro mě velký výběr, ale můj vybíravý 3letý chlapec měl během našeho pobytu palačinky pouze jednou a jedl suché rohlíky a cereálie s mlékem.
UbytovaniePokoj byl malý, ale uklizený, každý den uklizeno a během pobytu nám vyměnili televizory za velké, takže je vidět, že do prostoru investují.
SlužbyPersonál velmi přátelský a ochotný. Tělocvična byla malá, ale málo využívaná a vše v ní bylo dostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate