Andrea Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Krásné město, úžasný hotel,
Krásné město, úžasný hotel,
Čistá, piskova
StravaMěli jsme jen snídaně v ceně zájezdu, ale byla možnost i pozdějšího obědu a pak večeře. Snídaně byly bohaté možnost širokého výběru jidla
UbytovanieUbytování můžu hodnotit jako fantastické, či už vybavení pokojů, čistota, přístup personálu, poloha hotelu
SlužbyHotel na vysoké úrovni, možnost parkování v hotelu za příplatek, ochota personálu ve všem vyjít vstříc, pokojový úklid milí, ochotni a hlavně důslednou v úklidu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







