Václav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Celkový dojem je že Hamburg je úžasný.
Celkový dojem je že Hamburg je úžasný.
Snídaně byly velice pestré.
UbytovanieHotel je velice pěkný, moderní architektura, ochotný personál. Jediné co bych vytknul je, že hotel této kategorie by mohl mít na pokoji malý trezor a ledničku.
Službyx
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







