Justyna Myszkier
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super
super
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 342 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 17 hodnotení)
81. najlepšie hodnotený z 121 hotelov v Malta
Justyna Myszkier
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super
super
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Monika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je v současné době v rekonstrukci a prochází rekonstrukcí. Pro nás to není problém, protože jsme celý den strávili prohlídkou památek.
Hotel je v současné době v rekonstrukci a prochází rekonstrukcí. Pro nás to není problém, protože jsme celý den strávili prohlídkou památek.
Přístup na pláž hned po opuštění hotelu, pláž malinká a ne moc čistá, ale byli jsme v únoru. Těžko čekat, že to bude mimo sezónu někdo loupit každý den. Trávili jsme čas zkoumáním.
StravaVzhledem k rekonstrukci hotelu byla snídaně ve vedlejším baru. Pro nás zjevení :) Snídaně byly tak syté, že mohly sloužit jako večeře :) Na výběr několik snídaní (vše na vejcích - omeleta, míchaná vejce, anglická snídaně, ftira).
UbytovaniePokoj je uklizený, pro nenáročné zákazníky, ale za tu cenu byl opravdu fajn. Teplá voda v koupelně, čisté povlečení a ručníky. Nic víc nepotřebuji :) Vlastně výhled na moře :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Cintia O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Neodpovídá to poměru cena/výkon.
Neodpovídá to poměru cena/výkon.
Pláž byla blízko, na druhé straně silnice. Relativně čistá, s malými oblázky. Dají se pronajmout lehátka.
StravaMěli jsme polopenzi, jídlo bylo chutné, ale nebylo na výběr. K večeři dva druhy masa, dvě přílohy, těstoviny s omáčkou, uzeniny a sýr, 3 druhy salátu... Dalo se pít vodu nebo sirup z automatu. Jejich káva byla vynikající. K snídani klobása, šunka, mini pečivo, jeden druh vajec (buď vařené, nebo míchané), uzeniny, sýr a salát.
UbytovanieUbytování je docela puritánské, ale čisté, postel byla pohodlná. V koupelně nebylo kam pověsit mokré ručníky. V pokoji byla skříň, ale měla jen věšák, žádné police a jen 3 ramínka. Deka byla prostěradlo, což se v předsezóně ukázalo jako nedostatečné, byla tam deka navíc, tu jsme mohli použít, a také jsme ji vytápěli klimatizací.
SlužbyObsluha u bazénu byla v pořádku, bylo to čisté, ale stále studené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Renata S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2025
Hotel vyžaduje úpravu a občerstvení.
Hotel vyžaduje úpravu a občerstvení.
Pláž je velmi blízko, veřejně přístupná. Poloha hotelu je velkým plusem.
StravaVzhledem k mimosezónnímu pobytu a malému počtu hostů byla snídaně mimo hotel v nedaleké restauraci. A to bylo plus, protože snídaně byly vynikající a byl velký výběr. Poslední dva dny byla snídaně v hotelu a bohužel kvalita nebyla nejlepší.
UbytovanieNa pokoji není rychlovarná konvice, hrnky ani příbory. Můžete si pronajmout varnou konvici. Záloha na rychlovarnou konvici 20 eur. Kelímky jsem si však musel koupit v obchodě.
SlužbyPříjemná obsluha. Denní úklid a výměna ručníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Stanislav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Celkově hezká dovolená ovšem v průměrném hotelu,který nedbá na noční klid,celkové ale v nedostatkach ve stravě a nekoupatelne pláži si myslim že cena nebyla přiměřenou
Celkově hezká dovolená ovšem v průměrném hotelu,který nedbá na noční klid,celkové ale v nedostatkach ve stravě a nekoupatelne pláži si myslim že cena nebyla přiměřenou
Špinavá nekoupatelna i dle hygienika což je teda něco nabízet letní dovolenou k pláži kde je nedoporučeno se koupat
StravaSnídaně stále stejné nudné,žádné pečivo kromě toast chleba, croissant atd večeře nejdřív dcl i výběr víc než druhou půlku nás nutili ale všechny večeře na spřátelenou jídelnu kde byl již jen předkrm hlavní jídlo bez možnosti si přidat žádné pivo a víno ani nelko pouze jedna neperlivá voda
UbytovaniePokoj čistý bohužel bez balkonu, předposlední den 14 hodin netekla voda!!
SlužbyNevyužívám služby hotelu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
.
.
pláž byla pěkná ale přelidněná
Stravastrava byla chutná
Ubytovanieubytování bylo ucházející
Službyposlední den nám byli u hotelového bazénu ukradeny ručníky
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Pavel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malta je nadherna a na miste levne a lehce sjezditelna busem (trajektem). Dovolena tedy byla fajnova, kdyz si odmyslim CK.... pres kterou nam ji CA prodala. Delegata jsme nevideli ani jednou, stejne jako logo CK na letisti a nervy, ze se zpet na odlet budeme dopravovat taxikem byly tak znacne. Jinak nejaka kniha od CK ci nastenka na recepci? Ani nahodou! Na sms ani volani delgatka nereagovala, az teprve, kdyz jsem volal do Cech do CA, pak teprve zavolala. HRUZA, hlavne pro strasi turisty s obycejnym telefonem a neznalosti anglictiny. TEZCE NEDOPORUCUJI!!!
Malta je nadherna a na miste levne a lehce sjezditelna busem (trajektem). Dovolena tedy byla fajnova, kdyz si odmyslim CK.... pres kterou nam ji CA prodala. Delegata jsme nevideli ani jednou, stejne jako logo CK na letisti a nervy, ze se zpet na odlet budeme dopravovat taxikem byly tak znacne. Jinak nejaka kniha od CK ci nastenka na recepci? Ani nahodou! Na sms ani volani delgatka nereagovala, az teprve, kdyz jsem volal do Cech do CA, pak teprve zavolala. HRUZA, hlavne pro strasi turisty s obycejnym telefonem a neznalosti anglictiny. TEZCE NEDOPORUCUJI!!!
Mala plaz pred hotelem u rusne silnice v zatoce. Malta je spis o kamnitych plazich. Za tremi krasnymi si musite dojet busem. Po ceste objevite jeste par mestskych piscitych plazi , avsak v kvetnu to stejne neni na koupani, ale spis na vyletovani. U hotelu je bazen se slanou vodou na ktery ve fotodokumentaci lakaji. Nikdo se o nej nestara, neni uplne u hotelu a na nejaky pool service zapomente.
StravaSnidanova jidelna byla zasla, neuklizena, stoly lepily. Vyber celkem bohaty, avsak denne stejny. Mleko ve dzbanu, zjevne stale to same, nebot bylo stale kysele (a neslo o kefir). Dvere do jidelny ze zahrady jednou open, vetsinou vsak close, takze musite pres recepci. Vecere v prilehle garden restauraci, kde rvou z mega platna fotbalove prenosy. Vyber z predkrmu a hlavniho jidla. Narok mate i na dezert, ale nevite jaky, takze se spokojite se zmrzlinou. Na jidlo cekate i pres hodonu. Kvalita jidla jako v hospode Na ruzku. Burger si nedavejte, suchy az k udaveni. Maltska specialita - kralik = kosti v omacce. Predkrm - spicy kureci kridelka (spicy nebyly) moc dobre, pizzu take umeji. Personal vesmes mily. Piti predrazene (pivo 4,50 jinde 3E. Vino 5E - obcas nepitelne)
UbytovanieUbytovani jsme byli v plesnivem a spinavem dvouluzkovem pokoji s vyhledem do svetliku, kde jela celou noc klimatizace, okno na wc bylo zasroubovane a neslo otevrit. Rano jsme pokoj reklamovali a dostali cisty trojluzak as vyhledem na more. Nepochopil jsem, co to na nas zkouseli. Zrejme cesti turiuste nemaji v tomto hotelu dobre jmeno, pritom CR zrejme ano, nebot ve Vallete je pamatnik venovany V.Havlovi. Na recepci byli jinak vstricni a ochotni.
SlužbyObcas si musite jit rict o rucniky, neb vam stare odnesou a nove nedaji, popelnik na balkone si nakonec musite vysypat sami, plisen v kuplne a za skrini na pokoji uz asi patri ke zdejsimu koloritu. Jinak celkem uklizeno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...