Hotel Roma

Malta, Sliema, Sliema

Viac o ubytovaní

od 322 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 105 517

miesto:
Hotel sa nachádza v meste Silema s panoramatickým výhľadom na Stredozemné more a od kamenistej pláže ho oddeľuje len pobrežná promenáda. Do centra mesta s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami, ako aj reštauráciami a barmi sa dostanete pešo za pár minút. Letisko Malta je vzdialené približne 12 km.

Zariadenie:
Komplex má 40 pohodlných izieb rozmiestnených na niekoľkých poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia s recepciou/lobby, WLAN/internetový kútik (za poplatok), výťah, reštaurácia s tradičnou maltskou kuchyňou, bar, kaviareň, požičovňa áut, izbová a práčovňa (za poplatok) a lekárska starostlivosť (pre poplatok).

Ubytovanie:
Svetlé a príjemne zariadené štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu, telefón, SAT TV, rádio, minibar (za poplatok), prenájom trezoru a balkón. Tieto sú k dispozícii aj na jedno použitie, ako troj- alebo štvorlôžkové izby.

Jedlá:
Je možné si objednať raňajky alebo polpenziu. Na raňajky si môžete dopriať bohatý bufet so studenými a teplými jedlami. V prípade polpenzie dostanete aj večeru formou bufetu/výber z menu.

Šport/zábava:
Za poplatok: Rôzne športové a zábavné možnosti je možné rezervovať u miestnych poskytovateľov v okolí.

deti:
Opatrovateľská služba (na vyžiadanie/za poplatok).

Informácie o stavenisku:
Upozorňujeme, že hneď vedľa hotela, ako aj priamo v hoteli prebiehajú stavebné práce. Je potrebné počítať s akustickými a vizuálnymi obmedzeniami. Koniec prác nie je známy. Prosíme o pochopenie. (Stav: 01/2023)

Zelená daň na Malte:
Daň za trvalo udržateľný cestovný ruch - Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 sa bude účtovať ekologická daň (ekodaň). Daň nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená zákazníkom priamo v hoteli. Cestujúci do 18 rokov sú od dane oslobodení.

Výška dane je 0,50 € na osobu/noc a môže byť maximálne 5,00 € za pobyt na všetkých maltských ostrovoch.

(predmet zmeny)

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že nasledujúce letecké spoločnosti vyžadujú online check-in, inak vzniknú dodatočné náklady na check-in na letisku. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55€.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je to možné, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel befindet sich in Silema mit Panoramablick über das Mittelmeer und ist nur durch die Uferpromenade vom felsigen Strand getrennt. Das Ortszentrum mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars erreichen Sie nach nur wenigen Gehminuten. Zum Flughafen von Malta sind es ca. 12 km.

Ausstattung:
Die Anlage verfügt über 40 komfortable Zimmer, welche sich auf mehrere Etagen verteilen. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich mit Rezeption/Lobby, WLAN/Internetecke (gegen Gebühr), Lift, Restaurant mit traditioneller maltesischer Küche, Bar, Cafe, Autovermietung, Zimmer- und Wäscheservice (gegen Gebühr) und medizinische Versorgung (gegen Gebühr).

Unterbringung:
Die hell und freundlich eingerichteten Standard-Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV, Radio, Minibar (gegen Gebühr), Mietsafe und Balkon. Diese sind auch zur Alleinnutzung, als Drei- oder Vierbettzimmer verfügbar.

Verpflegung:
Frühstück oder Halbpension buchbar. Zum Frühstück bedienen Sie sich am reichhaltigen Buffet mit kalten und warmen Speisen. Bei Halbpension erhalten Sie zusätzlich das Abendessen in Buffetform/Menüwahl.

Sport/Unterhaltung:
Gegen Gebühr: Verschiedene Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten sind in der näheren Umgebung bei lokalen Anbietern buchbar.

Kinder:
Babysitterservice (auf Anfrage/gegen Gebühr).

Baustelleninformation:
Bitte beachten Sie, dass direkt neben dem Hotel sowie direkt im Hotel Bauarbeiten stattfinden. Es ist mit akustischen und visuellen Einschränkungen zu rechnen. Ein Ende der Arbeiten ist nicht bekannt. Wir bitten um Ihr Verständnis. (Stand: 01/2023)

Ökosteuer Malta:
Steuer für nachhaltigen Tourismus - Bitte beachten Sie, dass ab dem 01.06.2016 eine Ökosteuer (Ecotax) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten. Reisende bis 18 Jahre sind von der Steuer befreit.

Die Höhe der Steuer beträgt 0,50€ pro Person/Nacht und kann maximal 5,00€ pro Aufenthalt auf allen maltesischen Inseln betragen.

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Golf Golf áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,6 / 5
Invia

Veľmi dobré (2 hodnotení)

Ubytovanie 3,6 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

69. najlepšie hodnotený z 457 hotelov v Malta

Radek

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.5. - 1.6.2023 Hodnotené: Jún 2023

Roma Malta, Sliema

Pobyt splnil mé očekávání. Po roce jsem se vrátil na jiné místo blíže k centru.

Pobyt splnil mé očekávání. Po roce jsem se vrátil na jiné místo blíže k centru.

Ubytovanie 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotel je tříhvězdičkový a na nic jiného si nehraje. Doporučuji si připlatit za pokoj s výhledem na moře. Zlepší to váš dojem z dovolené. Jinak úklid každý den, ručníky vyměněné a koše vysypané. Personál vždy ochotný a nebyl s ním problém.

Jinak na pokoji, je rychlovarná konvice, dva hrnky a dvě sklenice. Doporučuji si v blízkém okolí koupit balenou vodu. Voda z vodovodu není pitná.

Strava
V hotelu jsem nejedl, vždy se spoléhám na okolní restaurace venku.V okolí hotelu je jich mnoho a každý den jsem ochutnal něco jiného.

Pláž
Klasickou pláž na Maltě moc nenajdete. Spíše jsou to kamenité a hůře přístupné vstupy do vody. Doporučuji boty do vody sebou.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Kasia

Hodnotenie 3,0 / 5

Neoverená recenzia Dátum pobytu 6.7. - 13.7.2019 Hodnotené: August 2019

Roma Malta, Sliema

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Radek

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 25.5. - 1.6.2023 Hodnotené: Jún 2023

Roma Malta, Sliema

Pobyt splnil mé očekávání. Po roce jsem se vrátil na jiné místo blíže k centru.

Pobyt splnil mé očekávání. Po roce jsem se vrátil na jiné místo blíže k centru.

Ubytovanie 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotel je tříhvězdičkový a na nic jiného si nehraje. Doporučuji si připlatit za pokoj s výhledem na moře. Zlepší to váš dojem z dovolené. Jinak úklid každý den, ručníky vyměněné a koše vysypané. Personál vždy ochotný a nebyl s ním problém.

Jinak na pokoji, je rychlovarná konvice, dva hrnky a dvě sklenice. Doporučuji si v blízkém okolí koupit balenou vodu. Voda z vodovodu není pitná.

Strava
V hotelu jsem nejedl, vždy se spoléhám na okolní restaurace venku.V okolí hotelu je jich mnoho a každý den jsem ochutnal něco jiného.

Pláž
Klasickou pláž na Maltě moc nenajdete. Spíše jsou to kamenité a hůře přístupné vstupy do vody. Doporučuji boty do vody sebou.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 21 °C

 • Štvrtok 27 °C v noci 24 °C

 • Piatok 28 °C v noci 23 °C

 • Sobota 26 °C v noci 23 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať