Iva N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Gozo je skvělé, jezdím tam opakovaně pro jeho jedinečnou atmosféru.
Gozo je skvělé, jezdím tam opakovaně pro jeho jedinečnou atmosféru.
..nevyužili jsme, cestovali jsme mimo sezónu za památkami.
StravaNeuvěřitelně chutná, velké porce kvalitního jídla..
UbytovanieTypický hotel se vším, co o dovolené potřebujete.. čisto, velmi příjemný personál, dostupná Wi-Fi ve všech prostorách.
SlužbyVelmi příjemný a nápomocný personál, se kterým se dlouho na cestách nesetkala.. kéž by vše fungovalo takto i jinde :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



























