Hotel Quinta Das Vinhas

Hodnotenie: 3/5

Madeira, Calheta, Calheta

od 536 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 102 373

Rezervačné kódy:
 • FNC276


miesto:
Hotel sa nachádza v Calhete, približne 4 km od verejnej piesočnatej pláže "Praia Calheta". Nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené približne 4 km. Najbližšia atrakcia je Passeios RabaçAl (cca 20 km). Centrum mesta je vzdialené cca 4 km. Najbližšie mesto Calheta je vzdialené cca 4 m. Letisko: FNC cca 55 km.

Zariadenie:
Hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a prístavby, má 6 izieb rozložených na 2 poschodiach. Vnútorný priestor zahŕňa lobby, recepciu (otvorená od 8:30 do 19:30) a salónik, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch) a prístup na internet (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s terasou. Súčasťou bazéna je niekoľko bazénov a slnečná terasa (v závislosti od sezóny). Hostia môžu relaxovať aj v hotelových záhradách. Hoteloví hostia majú pri bazéne k dispozícii slnečníky, bazénové osušky a ležadlá.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžkové izby: Nachádzajú sa v hlavnej budove a majú sprchu/WC, fén, trezor na prenájom, telefón, WiFi, klimatizáciu a balkón alebo terasu.

Bungalovy s výhľadom na bazén: Izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, oddelenú spálňu, TV, trezor na prenájom, kuchynský kút, balkón alebo terasu a výhľad na bazén a nachádzajú sa v bungalove/prístavbe.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Bez stravy, s raňajkami alebo polpenziou

Polpenzia: raňajky a večere

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Vysoké stoličky a detské stoličky

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni prevádzkovatelia (za poplatok): Golfové ihrisko

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za poplatok)
- domáce zvieratá (na vyžiadanie a za poplatok)
- Možnosti parkovania

kategória krajiny:
4 hviezdy

Poznámka o krajine Portugalsko:
Turistická daň:
Upozorňujeme, že niektoré mestá majú miestnu turistickú daň. Výška dane za ubytovanie zvyčajne závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho uhradiť hosť priamo v hoteli.

Všeobecné informácie:
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžete byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. V prípade potreby je potrebné na mieste zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, stravovaní počas letu a odbavení pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete online na: http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
Ak máte rezervovaný let, doprava prebehne v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník cestovania v rezervácii musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len od 14:00 v deň príchodu. Ak prídete pred 3:59 nasledujúceho dňa, dostanete rezervovanú izbu okamžite.
Cestovanie, bezpečnosť a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou, alebo ktoré vám poskytne vaša cestovná kancelária. Tieto informácie sú vám prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a počasia. podmienky. V tomto období môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré priestory vonkajšieho zariadenia ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ to nie je uvedené v popise hotela.
Miestny transfer / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na určených zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších uliciach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak sa počas vašej cesty vyskytne nejaké meškanie vášho letu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby vami rezervovaná služba zostala v platnosti.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a za prepravu pri transferoch sa budú účtovať poplatky.

Buchungscodes:
 • FNC276


Lage:
Das Hotel liegt in Calheta, ca. 4 km vom öffentlichen Sandstrand "Praia Calheta" entfernt. In ca. 4 km Entfernung befinden sich Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Passeios RabaçAl (ca. 20 km). Die Innenstadt ist ca. 4 km entfernt. Die nächste Stadt Calheta liegt ca. 4 m entfernt. Flughafen: FNC ca. 55 km.

Ausstattung:
Das aus Haupt- und Nebengebäude bestehende Hotel verfügt über 6 Zimmer verteilt auf 2 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (von 08:30 - 19:30 Uhr geöffnet) und Lounge sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen) und Internet-Zugang (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Terrasse. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme, Pooltücher und Sonnenliegen zur Verfügung.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Liegen im Haupthaus und verfügen über Dusche/WC, Föhn, Mietsafe, Telefon, WiFi, Klimaanlage und Balkon oder Terrasse.
 
 Bungalows Poolblick: Die Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, separates Schlafzimmer, TV, Mietsafe, Kitchenette, Balkon oder Terrasse und Poolblick und befinden sich in den Bungalow-/Nebengebäuden.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, mit Frühstück oder Halbpension

Halbpension: Frühstück und Abendessen

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Hochstühle und Kinderstühle

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Haustiere (auf Anfrage und gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten

Landeskategorie:
4 Sterne

Länderhinweis Portugal:
Touristensteuer:
Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten und Gemeinden eine örtliche Touristensteuer anfällt. Die Höhe der Übernachtungssteuer richtet sich i.d.R. nach der Sterneanzahl des gebuchten Hotels sowie der Aufenthaltsdauer. Diese Gebühr ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Gast direkt im Hotel zu entrichten.

Allgemeine Hinweise:
Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.
Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.
Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.
Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter: http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.
Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.
Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.
Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.
Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 2 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 21 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať