Ľubica B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Boli sme tu už tretí krát, vždy sme boli spokojní. Môžem len odporúčať
Boli sme tu už tretí krát, vždy sme boli spokojní. Môžem len odporúčať
Vynikajúca, pestrá kuchyňa.
UbytovanieVšetko v poriadku
SlužbyVeľmi zdvorilý a milý peesonal
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







