Barbora S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Ne moc hezké okolí hotelu a nepříjemný hotelový pokoj.
Ne moc hezké okolí hotelu a nepříjemný hotelový pokoj.
Snídaně byly výborné.
UbytovanieStísněné, postel hned u vstupních dveří, žádná předsínka, okno do atria hned u postele, jiné okno nebylo, nešlo vyvětrat. Malá TV, chyběl minibar.
SlužbyVše v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







