maria V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola to užasná dovolenka,lepšie než som očakávala.
Bola to užasná dovolenka,lepšie než som očakávala.
ked sme boli mý tak dost často bol odliv museli sme íst hlbšie do mora ale to malo výhody bolo tam aj korálove podložie takže sme vela šnorchlovali.More bolo pre mna až velmi teplé.
Stravaryby na rozne sposoby od vypražane,dusene ,pečene,s roznymi omáčkami proste nebíčko v papulke.
Ubytovanieupratovali 2X denne čož nebolo nutne bolo čisto.Sprejovali vždy večer izby proti komárom.
SlužbyPersonál velmi priatelsky ak dáte na začiatku 5eur nejakemu čašnikovi celu dovolenku máte postarane.&Ak vás uvidí hned vám chce niečo naliat.Bolo to zábavné.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)


