Eva Zelenková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolená, ochotní a stále usměvaví lidé, skvělý odpočinek
Úžasná dovolená, ochotní a stále usměvaví lidé, skvělý odpočinek
pláž se po hurikánu v říjnu 2017 upravuje, ale i tak byla pěkná. Pro další návštěvníky bude již upravená
StravaObrovský výběr jídel studené i teplé kuchyně, dostatek ovoce i zeleniny, nápojů nealko i alkoholických, bary a gril bary výborné, ochotný personál.
UbytovanieUbytování pěkné, čisté, jen ručníky a osušky by mohli vyměňovat častěji :-D
Líbilo se mi, že byly vždy čisté záchody v celém resortu a na umyvadlech květiny. Obsluhující personál velmi ochotný i přes jazykovou bariéru se vždy snaží domluvit, jsou ochotní, klidní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (6)









