Miroslav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli velmi spokojeni. Krásná dovolená,
Celkově jsme byli velmi spokojeni. Krásná dovolená,
Krásná, jen by mohli občas uklidit naplaveniny z moře.
StravaStrava super.
UbytovanieOdpovídající 2 hvězdičkám. Menší nedostatky byly, ale zanedbatelné.
SlužbySpokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)









