Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Jardines De Nivaria

Kanárske ostrovy-Tenerife-Costa Adeje

Renovácia v lete 2016 El Aequor SPA Pláž Fanabe len cez promenádu Výhľad na prístav a ostrov La Gomera

Viac o ubytovaní

od 1 193 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 2 103

Poloha

Hotel Jardines de Nivaria sa nachádza v pokojnej časti letoviska Costa Adeje, priamo pri pláži, s pekným výhľadom na prístav. V blizkosti sa nachádza malé onchodné centrum. Na costa Adeje navdväzuje obľúbené a živé stredisko Playa de las Américas, kde nájdete mnoho možností nákupov a večernej zábavy. Letisko je vzdialené 23 km.

Vybavenie

K vybaveviu objektu patrí vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácie, reštaurácie ´a la carte (gourmet kuchyňa), 3 bary a 3 konferenšné sály. 2 vonkajšie bazény (1 s morskou vodoua možnosťou klimatizácie/vyhrievania), jacuzzi, reštaurácia ´a la carte s barom (španielske tapas), terasa s lležadlami, slnečníkmi a osušky zdarma.

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v elegantných dvojlôžkových izbách s moderným vybavením. K vybaveniu izieb patrí kúpeľňa/WC (sušič vlasov, župan, papuče), klimatizácia, TV/sat, telefón, minibar, trezor, balkón alebo terasa.

Strava

Hotelové stravovanie prebieha formou bohatých bufetových raňajok. Na obed a večeru si môžete zájsť do niektorej zo skvelých hotelových reštaurácii, ko je vyhlásená a ocenená La Cúpula, ideálne miesto pre romantickú večeru pri sviečkach, kde si vychutnáte vynikajúce kulinárske špeciality spolu so starostlivo vybraným španielskym vínom.

Služby

Hotel Jardín de Nivaria pripravuje pre svojich hostí pestrý celodenný animačný program. Playa de las Américas ponúka mnoho športových aktivít a zábavných centier.

Pláž

Krásna pláž s tmavým pieskom leží priamo pod hotelovou záhradou. V letovisku Playa de las Américas nájdete tri pláže s čiernym vulkanickým pieskom a tri so zlatým pieskom dovezeným zo Sahary. Pláže majú pozvoľný vstup do mora a sú prepojené promenádou, ktorú lemujú obchody, reštaurácie, príjemne kaviarne a bary.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od letiska 20 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (5 hodnotení)

Ubytovanie 4,6/5

Strava 4,8/5

Okolie 4,6/5

Cena 4,6/5

41. najlepšie hodnotený z 746 hotelov v Tenerife

Anonym August 2014

Dátum pobytu: 21.7. - 28.7.2014

Hodnotenie 5,0/5
Spokojenost
Celkové hodnotenie

Spokojenost

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Velmi příjemný a vstřícný personál, čisté a prostorné pokoje, bohatá snídaně. Udržovaný hotel, odpovídá standardu. Pouze hlasité večerní představení.

Strava
Kvalitní strava

Oleksandr Lyskov August 2015

Dátum pobytu: 31.7. - 10.8.2015

Hodnotenie 4,9/5
Vyborne!
Celkové hodnotenie

Vyborne!

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Filtrovať recenzie

Oleksandr Lyskov August 2015

Dátum pobytu: 31.7. - 10.8.2015

Hodnotenie 4,9/5
Vyborne!
Celkové hodnotenie

Vyborne!

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Anonym August 2014

Dátum pobytu: 21.7. - 28.7.2014

Hodnotenie 5,0/5
Spokojenost
Celkové hodnotenie

Spokojenost

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Velmi příjemný a vstřícný personál, čisté a prostorné pokoje, bohatá snídaně. Udržovaný hotel, odpovídá standardu. Pouze hlasité večerní představení.

Strava
Kvalitní strava

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Ostrov Tenerife alebo ostrov večného jara je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia, zaberá 2 034 km2 a po obvode meria 269 km (650 000 obyvateľov). Hlavným mestom je už od 19. storočia Santa Cruz, ktoré je zároveň veľmi dôležitým prístavom.

O Tenerife sa často hovorí ako o malom kontinentu. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblasťom s rôznymi klimatickýami podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami a zvieratmi. Kde inde v Atlantiku môžete behom chvíľky vidieť plantáže banánov a zanedlho potom sa už guľovať v zasneženchých horách?

Uprostred Tenerife sa nachádza najvyššia hora celého Španielska Pico del Teide. Týči sa do výšky 3 718 m n. m. Horolezci považujú jej zdolanie za veľmi náročné, pretože na vrchol vystupujú takmer od hladiny mora. Hora je symbolom ostrova môžete ju vidieť z ktoréhokoľvek miesta na Tenerife. Je to dodnes činná sopka.

Dvesto metrov pod vrcholom vedie lanová dráha.

Sever ostrova je vždy o niečo chladnejší a častejšie tu prší, ale je neuveriteľne zelený, plný banánových plantáží (hlavný poľnohospodársky produkt ostrova), neustále kvitnúcich stromov a kríkov. Vianoce na Kanárskych ostrovoch sú v znamení kvetov vianočných hviezd, ktoré rastú všade prakticky ako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife nikdy nekončí. Vrcholí na Silvestra a v období karnevalu. V ich veľkosti drží Tenerife druhé miesto na svete, hneď po Riu de JAneiru. Podnebie je celý rok jarné, cez deň sa teplota pohybuje medzi 25 - 29°C, noci sú chladnejšie a dlhšie. Na Tenerife teda máte možnosť stráviť ideálne leto s priaznivými teplotami alebo zimu, beho nej sa zahrejete.

Playa de las Américas

Playa de las Américas sa stala vyhľadávaným miestom dovolenky pre milovníkov slnka, provozovateľa vodných športov a milovníkov nočného života a zábavy. V najväčšom prázdninovom stredisku na juhu ostrova môžete viesť nerušený plážový život, lebo slnko tu svieti celý rok a prší zriedkakedy. Z priľahlého prístavu v Los Cristianos je dobré lodné spojenie na Gomeru - zelenú perlu Kanárskych ostrovov.

Los Cristianos

Letovisko Los Cristianos je so susediacim letoviskom prepojené nábrežnou kolonádou, a tak nepoznáte v ktorej oblasti sa práve nachádzate, cez to pôsobí pokojnejšou atmosférou. Centrum Los Cristianos s malýmmi uličkami sa nachádza okolo prístaviska, odkiaľ odpláva trajekt na ďalšie Kanárske ostrovy La Gomera, El Hierro a La Palma.

Pre mnohých náštevníkov sa stáva preto ostrov Tenerife neopakovateľným zážitkom a radi a často sa veľká väčšina náštevníkov opäť vracia späť.

Navštívte taktiež: Národný park Caňadas del Teide, zoologické záhrady Loro Parque a Parque las Aguilas, Parque de Drágo alebo ťaviu safari a ponorku Yellow Submarine.
 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od letiska 20 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 03:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 20 °C

 • Utorok 29 °C v noci 22 °C

 • Streda 29 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December