Jaroslav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 694 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základě 4 hodnocení)
174. najlepšie hodnotený z 233 hotelov v Tenerife
Jaroslav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Yvona Neradová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na pár drobností jsme byli s kvalitou poskytovaných služeb spokojeni.
Až na pár drobností jsme byli s kvalitou poskytovaných služeb spokojeni.
Kamenitá pláž se nachází cca 3 minuty chůze od hotelu. Je malá, ale nebývá přeplněná, dopoledne tam není skoro nikdo. Je fajn ke koupání (pozvolný vstup do moře a velmi čistá voda), ale i na to, si jen tak sednout na nějaký z místních lávových balvanů a koukat na vlny na moři.
StravaV popisu hotelu je uvedeno, že hotel nabízí i vegetariánské možnosti stravy, nicméně k večeři jich k dispozici příliš nebylo a nebyly nijak značené, takže jsem u každého pokrmu musela pátrat, zda obsahuje maso (a pátrání pro mě většinou nedopadlo dobře). Přítel (nevegetarián) si večeře chválil. Ke snídaním nemám co vytknout, tam byla nabídka možností opravdu široká. Kvalita jídla byla velmi dobrá; samozřejmě nemůže člověk čekat žádnou haute cuisine, nicméně dobrý poměr kvalita/cena.
UbytovanieVybavení pokoje bylo odpovídající, nic nám nechybělo. Pouze poněkud nešťastné bylo umístění klimatizace v předsíňce - ochlazený vzduch se zdržoval v předsíňce, více bychom ho ocenili v hlavním prostoru pokoje. Hlavní vestibul působí nezáměrně retro, už by zasloužil rekonstrukci. Naopak pozitivně na nás působilo minimalisticky zařízené prostředí jídelny a velmi sympatické bylo i útulné posezení na dvorku. Celý hotel působil čistým a upraveným dojmem.
Co se týče lokality, nebylo ideální umístění u zastávky autobusů a vláčku - místní řidiči nemají ve zvyku vypínat motor, když stojí na místě třeba deset minut, takže pak musíte zavírat okno, pokud nejste fanoušci splodin v pokoji.
Vyzdvihnout musím místní pokojské a recepční. Recepční velmi ochotní, pokojské milé a pečlivé (každý den jsme měli všude utřený prach, dokonale ustlanou postel a dokonce i složené pyžamo).
Obsluha v restauraci byla na můj vkus trochu moc agilní, hlavně v usazování ke stolům a nabízení předraženého pití k večeři. Během jedné z prvních večeří k našemu stolu dorazil číšník, aby nám naúčtoval lahev s vodou, které si všiml na našem stole - lahve stály vyskládané na stole v rámci švédských stolů, proto jsme měli zato, že jsou zdarma (ostatně den předtím jsme si takto vodu vzali a nikdo nám ji neúčtoval). Finální částka, kterou jsem za zkonzumované nápoje platila před odjezdem, byla vyšší, než by odpovídalo součtu jejich cen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Weronika W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2024
Hotel v blízkosti hlavní promenády, v blízkosti atrakcí, obchodů a restaurací.
Hotel v blízkosti hlavní promenády, v blízkosti atrakcí, obchodů a restaurací.
Pláž v blízkosti, přístupná, v souladu s očekáváními a podmínkami na Tenerife
StravaSnídaně byly pestré, ale večeře měly zahrnovat ukázky vaření, ale nic takového nebylo. Spousta občerstvení, ale bohužel žádná teplá jídla. Restaurace je spíš kantýna, najez se a odejdi.
UbytovanieHotel potřebuje rekonstrukci, rozhodně ne 4*
SlužbyKoupaliště mělo mít vyhřívanou vodu, ale nemělo, otevřeno bylo jen do 17 hodin.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Yvona Neradová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na pár drobností jsme byli s kvalitou poskytovaných služeb spokojeni.
Až na pár drobností jsme byli s kvalitou poskytovaných služeb spokojeni.
Kamenitá pláž se nachází cca 3 minuty chůze od hotelu. Je malá, ale nebývá přeplněná, dopoledne tam není skoro nikdo. Je fajn ke koupání (pozvolný vstup do moře a velmi čistá voda), ale i na to, si jen tak sednout na nějaký z místních lávových balvanů a koukat na vlny na moři.
StravaV popisu hotelu je uvedeno, že hotel nabízí i vegetariánské možnosti stravy, nicméně k večeři jich k dispozici příliš nebylo a nebyly nijak značené, takže jsem u každého pokrmu musela pátrat, zda obsahuje maso (a pátrání pro mě většinou nedopadlo dobře). Přítel (nevegetarián) si večeře chválil. Ke snídaním nemám co vytknout, tam byla nabídka možností opravdu široká. Kvalita jídla byla velmi dobrá; samozřejmě nemůže člověk čekat žádnou haute cuisine, nicméně dobrý poměr kvalita/cena.
UbytovanieVybavení pokoje bylo odpovídající, nic nám nechybělo. Pouze poněkud nešťastné bylo umístění klimatizace v předsíňce - ochlazený vzduch se zdržoval v předsíňce, více bychom ho ocenili v hlavním prostoru pokoje. Hlavní vestibul působí nezáměrně retro, už by zasloužil rekonstrukci. Naopak pozitivně na nás působilo minimalisticky zařízené prostředí jídelny a velmi sympatické bylo i útulné posezení na dvorku. Celý hotel působil čistým a upraveným dojmem.
Co se týče lokality, nebylo ideální umístění u zastávky autobusů a vláčku - místní řidiči nemají ve zvyku vypínat motor, když stojí na místě třeba deset minut, takže pak musíte zavírat okno, pokud nejste fanoušci splodin v pokoji.
Vyzdvihnout musím místní pokojské a recepční. Recepční velmi ochotní, pokojské milé a pečlivé (každý den jsme měli všude utřený prach, dokonale ustlanou postel a dokonce i složené pyžamo).
Obsluha v restauraci byla na můj vkus trochu moc agilní, hlavně v usazování ke stolům a nabízení předraženého pití k večeři. Během jedné z prvních večeří k našemu stolu dorazil číšník, aby nám naúčtoval lahev s vodou, které si všiml na našem stole - lahve stály vyskládané na stole v rámci švédských stolů, proto jsme měli zato, že jsou zdarma (ostatně den předtím jsme si takto vodu vzali a nikdo nám ji neúčtoval). Finální částka, kterou jsem za zkonzumované nápoje platila před odjezdem, byla vyšší, než by odpovídalo součtu jejich cen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jaroslav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...