Ireneusz M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Nemyslel jsem si, že budu moci zůstat v hotelu, kde místo komárů bude plný... úsměvů. Protože takový je tento hotel, možná ne hotel, ale lidé, kteří tam pracují. Počínaje milou obsluhou na recepci, přes barmany, číšníky, kuchaře, až po uklízečky. A hlavně – nebyly to natrénované úsměvy „protože je to nutné“, ale přirozené (tohle znám). Sluší se dodat, že to není velký hotel, proto ta relaxace v bazénu, žádná fronta u baru a celkově klid.
Nemyslel jsem si, že budu moci zůstat v hotelu, kde místo komárů bude plný... úsměvů. Protože takový je tento hotel, možná ne hotel, ale lidé, kteří tam pracují. Počínaje milou obsluhou na recepci, přes barmany, číšníky, kuchaře, až po uklízečky. A hlavně – nebyly to natrénované úsměvy „protože je to nutné“, ale přirozené (tohle znám). Sluší se dodat, že to není velký hotel, proto ta relaxace v bazénu, žádná fronta u baru a celkově klid.
Hotel není přímo na pláži. Ve městě je jich několik. Šli jsme do Grandes Playa Corralejo. Obrovská pláž s měkkým pískem. Velmi málo lidí, ostražití plavčíci, možná chyběl plážový bar.... Přístup na pláž autobusem MHD nebo taxíkem, které jsou zde velmi levné i pro polskou kapsu.
StravaJídlo většinou typické pro ostrovy. Spousta regionálních jídel a samozřejmě nějací mořští „podivíni“ zvaní plody moře. Tady ještě poznámka o obsluze v kantýně - samozřejmě úsměvy. Osobně mě velmi bavilo ptát se kuchařů na některá jídla nebo třeba na návrhy, jaké koření použít. A pochvala kuchaře za perfektní jídlo vyvolala tak široký úsměv a sílu díků, že bylo dokonce hezké to udělat sám. Zde malá odbočka – všiml jsem si, že slovo „děkuji“ je klíčové slovo, které otevírá všechny vrstvy sympatií. Protože nápoje jsou také jídlo, stojí za zmínku pánové pracující v baru. Byli super přátelští a skromné tipy, které jsem jim podával, mě přiměly vymyslet nápoje pro své dítě a manželku. Komunikace v angličtině a němčině bez problémů.
UbytovanieNekvalifikované ubytování, velmi pohodlné, mírně tvrdé matrace, díky kterým jsem na rozdíl od jiných hotelů ráno vstal bez "bolesti zad" :) ubytovat více lidí. To je pro hotel plus.
SlužbySlužby hotelu z mé strany bezvadné. Bar, jídelna, recepce - všude bylo hodně práce. Samozřejmě někdo hodně náročný, žijící ve sterilních podmínkách v Polsku :) by mohl říct, že bazén nemusí být vždy dokonale čistý, ale tento nepořádek bohužel dělají turisté a tady se musíte trefit do prsou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)























