Jozef Podhorný
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rozhodne som si uložil hotel do obľúbených a nemám problém sa vrátiť. 10 minút pešo do mesta. Nič sme ale nepotrebovali. Navyše to bolo pokojné nebolo tam toľko detí.
Rozhodne som si uložil hotel do obľúbených a nemám problém sa vrátiť. 10 minút pešo do mesta. Nič sme ale nepotrebovali. Navyše to bolo pokojné nebolo tam toľko detí.
Hotel je fakt, že kúsok od mora človek vide z bránky a je na pláži. Pláž mi úplne vyhovovala, super teplota mora a takisto ideálne hlboké. Postupnosť ideálna nebolo hneď hlboké ale človek ani nemusel chodiť ďaleko aby bol v ideálnej hĺbke 3 metre aj viac .
StravaMali sme all inclusive a nemohol som sa stažovať. Perfektný hummus a ostatnému jedlu tiež nemám čo vytknúť. Víno bolo fantastické.....
UbytovanieHotel je pekný,čistý, v izbe klimatizácia, všetko nové a pekné. Nemal som čo vytknúť.
Službyprístupne boli hry ako monopoly, activity, pc dole v hale, takisto pri bazéne bol pinpongovy stôl.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



















