Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Celkový dojem z dovolenky bol fantastický, naša izba mala veľkú terasu s výhľadom na more.Hotelová pláž bola krásna a čistá s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Personál príjemný.
Celkový dojem z dovolenky bol fantastický, naša izba mala veľkú terasu s výhľadom na more.Hotelová pláž bola krásna a čistá s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Personál príjemný.
V hoteli sme mávali len raňajky a tie boli každý deň tie isté, v minimálnej kvalite. Popravde už na tretí deň nám tie raňajky nechutili. Strava mimo hotela skvelá:)
UbytovanieIzba bola čistá, chyžné nám ju upratovali každý deň.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











