Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Úchvatný výhled z hotelu. . Jinak krásné městečko plné památek a možností kam zajít ,úžasný noční život.
Úchvatný výhled z hotelu. . Jinak krásné městečko plné památek a možností kam zajít ,úžasný noční život.
Pláž u hotelu špatná ,je to přístav. Pěkná pláž 11km daleko městečko Tolo , možnost tam jet autobusem nebo vzít taxi.
Stravastrava nebyla moc pestrá ,průměr
UbytovaniePokoj neodpovídal pěti hvězdám, spíše tři hvězdy. Zařízení hotelu mělo už něco za sebou. Protíkala toaleta i sprcha. Dveře od pokoje se špatně zavíraly a dřely o podlahu. Nikdo to neřešil .První dny pouze měnili osušky, potom se úklid trochu zlepšil, ale podlahu nikdo nevytřel za celý týden.
Službynepotřebovali jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







