Vilmosné T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Cestovali jsme vlastním autem po velmi dobře dostupné dálnici.
Cestovali jsme vlastním autem po velmi dobře dostupné dálnici.
Pláž byla kousek pěšky. Bylo tam extrémně mnoho lidí, bylo těžké najít volné místo. Protože jsme byli autem, ujeli jsme pár kilometrů a našli jsme krásné, klidné a nepřeplněné části pláže.
StravaDostali jsme snídani. Bohužel jsme s ní nebyli spokojeni. Snídaně byla k dispozici od osmi hodin, ale jídlo bylo již studené, smažené pokrmy byly vysušené (např. slanina). Nebyl tam žádný citron k čaji, káva byla filtrovaná, chléb nebyl čerstvý a poslední den byl meloun kyselý. Bohužel pro nás nebyla nabídka snídaní chutná a bohatá, jako jsme zažili jinde v Řecku. Snídaně byla často plná. V porovnání s počtem hostů bylo málo stolů a museli jsme se několikrát vracet na pokoj a čekat, až se uvolní stůl. Bohužel během snídaně bylo u stolů povoleno kouřit bez omezení, což také snídani znepříjemnilo.
UbytovanieHotel je trochu dál od rušné pěší zóny, ale stále v centru, v klidnější ulici vhodné pro relaxaci. Pláž, pěší zóna, restaurace, obchod, Lidl jsou v docházkové vzdálenosti pár minut. Náš pokoj byl v přízemí vedle bazénu. Čistý, pohodlný, ale kvůli hroznému zápachu z kanalizace a neustálému křiku dětí z bazénu jsme se snažili trávit v pokoji co nejméně času. Bazén se zavíral po sedmé večer, takže to už nebyl problém. Zápach byl nepříjemný.
SlužbyČistý, pěkný bazén s barem, kde si bylo možné objednat pitnou kávu (ve stejném papírovém kelímku, bez cukru a lžičky za 3 eura, ale byla to káva).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
