Jolanta Ścieżka
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Řecku jsem byla počtvrté, ale poslední pobyt byl nejlepší. Velmi pěkný hotel.
V Řecku jsem byla počtvrté, ale poslední pobyt byl nejlepší. Velmi pěkný hotel.
Pláž u hotelu je trochu obydlená, ale o pár metrů dál je široká a písečná.
StravaChutná jídla.
SlužbyVelmi milá obsluha na recepci. Pokoj čistý, denně uklizen, ručníky vyměněny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







