Delfini Hodnotenie: 2/5
od 571 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 571 € za os.
od 677 € za os.
od 661 € za os.
od 538 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Hrozné (na základě 2 hodnocení)
73. najlepšie hodnotený z 157 hotelov v Lefkada
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.