Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Ionio

Hodnotenie: 2/5

Grécko, Lefkada, Nikiana

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od letiska Letisko 28 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hrozné (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 1,9 / 5

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,5 / 5

Cena 2,3 / 5

73. najlepšie hodnotený z 157 hotelov v Lefkada

Anonym

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023

Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.

Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023

Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.

Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451