jana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jedina skoda ze zajazd bol platny od 7.8 a do hotela sme prisli az 8.8 takze ranajky ktore boli platene nam usli a aj druhe,kedze sme museli dospat cestu. Inak vsetko bolo super. Panormo je nadherne,super ludia a aj strava v tavernach. Taverna na plazi a aj uzasne suflaky ????????????
Jedina skoda ze zajazd bol platny od 7.8 a do hotela sme prisli az 8.8 takze ranajky ktore boli platene nam usli a aj druhe,kedze sme museli dospat cestu. Inak vsetko bolo super. Panormo je nadherne,super ludia a aj strava v tavernach. Taverna na plazi a aj uzasne suflaky ????????????
Plaze male krasne,cista voda...vstup je vhodny aj pre deticky
StravaAko ranajky stacia, ale nabuduce kludne bez,kedze kuchyna v izbe ma super vybavenie
UbytovanieKrasne ciste, personal na 1*
SlužbyAj ked sa izba musela odovzdat, Andreas majitel nam poskytol uteraky a sprchu pri recepcii,takze vsetko na 100%
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









