David H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Celkový dojem byl velmi dobrý....
Celkový dojem byl velmi dobrý....
Bylo auto, pláže v místě ne, ale v okruhu 10-20-40 km super
StravaSnídaně ze 100% monotónní...
UbytovanieUbytování mělo dvě vady
Pokoj 274
1. nevymalováno jen oškrábaná plíseň na stropě ložnice...
2. hlučná ( než hned vedle atd.) rezavá klimatizace na balkoně
3. Klimatizace nebyla vyčištěna a zapáchala, dost nepříjemné...
4. Madrace velmi nepohodlné, měli své za sebou
5. byl nám nabídnut prémiový pokoj, leč za značný obnos ( příplatek)
Jinak uklizeno, každý den nově povlečeno, ručníky atd.
Všichni milí, ale ve skutečnosti služby nic moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

