Lucie Uhlířová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
I když nejdříve pršelo na baru bylo skvěle, moc milý personál. Služby hotelu, jako půjčení auta, nebo lodi, naprosto super.I káva v plážovém baru byla skvělá, jen škoda, že jsme jí museli platit, ale pro hotelové hosty měli slevu.Pokoj s výhledem na moře a každodenní západ slunce -prostě dovolená jak má být.
I když nejdříve pršelo na baru bylo skvěle, moc milý personál. Služby hotelu, jako půjčení auta, nebo lodi, naprosto super.I káva v plážovém baru byla skvělá, jen škoda, že jsme jí museli platit, ale pro hotelové hosty měli slevu.Pokoj s výhledem na moře a každodenní západ slunce -prostě dovolená jak má být.
Protože jsme autem projeli ostrov, musím pláž zde pochválit, protože jste v centru nádherných přírodních scenérií a pláží dostupných pouze z lodi. Naše pláž byla nádherná a i když hotel byl docela plný, nebylo narváno.
Stravalepší kávu k snídani, králík na víně super,výběr dobrý
Ubytovaniespokojenost
Službybez chyby
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)


