József B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Nakonec jsme si to i přes spoustu negativních věcí užili.
Nakonec jsme si to i přes spoustu negativních věcí užili.
Pláž byla přímá, ale plná placených lehátek. Mezi nimi bylo jen málo míst. Voda byla příjemná a čistá.
StravaJídlo bylo nejhorší, 1 hodinu po začátku jídla už byly ty lahodnější pokrmy vyprodané a ani je nedoplnili, bohužel to byl každý den boj hladových.
UbytovanieUbytování je na dobrém místě, přímo na pláži. Co se mi nelíbilo, bylo, že si na pláži účtovali peníze za vlastní lehátka, ale ne u bazénu. Čistota je řecká, kde tančí „kněží“, ale to mi nevadilo, protože jsem na to zvyklý.
SlužbyZaměstnanci byli velmi nepřátelští, nemluvili anglicky, byli to mladí nevzdělaní Srbové. To je velmi vzdálené obvyklé řecké mentalitě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







