Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 518 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 22 hodnotení)
46. najlepšie hodnotený z 298 hotelov v Chalkidiki
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Karin M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý
Dobrý
Pláž byla vzdálenější od ubytovací kapacity,stím jsme však počítali. Množství lidí na pláži přiměřené, avšak kvalita vody horší než je v Řecku obvyklé.
StravaStrava v hotelu dobrá,výběr z jídel dostačující. Pouze malé mínus bylo, že jídelna kapacitně nestačila,proto bylo nutné čekat na uvolnění stolu a to někdy až půl hodiny.
UbytovanieKvalita ubytování na vysoké úrovni, pokoje prostorné,vkusně zařízené,čisté,milý personál.
SlužbyCelkový dojem velmi dobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (14) (0)
Filtrovať recenzie
Katarzyna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Obsah.
Obsah.
Pláž 10 minut chůze. Čistý. Dobře udržovaný.
StravaDobrý. V bufetové restauraci si můžete vybrat z asi tuctu jídel. Čaj, káva a voda u snídaně. Voda při obědě a večeři. Jedna obzvlášť milá a usměvavá servírka středního věku, která nás srdečně a srdečně vítala u každého jídla. Milý a profesionální barman a barman na baru. Rychlý servis. Teplé a studené nápoje od poledne do půlnoci.
UbytovanieRychlé odbavení, ale recepční nevzala v úvahu můj požadavek na pokoj v prvním patře. Pokoj byl uklízen každý den.
SlužbyČistý a udržovaný bazén. Po celý den k dispozici lehátka. Při opalování můžete relaxovat, protože z reproduktoru vycházejí zvuky relaxační hudby. Noční klid v hotelu. Můžete také klidně spát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucia S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola užasná, v Grécku som bola s kamoškou prvýkrát a som maximálne spokojná. Pláž, ktorá sa nachádzala ani nie 10 minút od hotela, bola čistá, upravená a po zakúpení občerstvenia boli možné využiť i plážové lehátka. Mesto bolo čisté a nachádzali sa tam všetky obchodíky ktoré ako turista hľadáte/potrebujete. Obsluha a obyvatelia ako takí veľmi milí a ústretoví. Pravdaže, znalosť buď anglického je veľká výhoda.
Dovolenka bola užasná, v Grécku som bola s kamoškou prvýkrát a som maximálne spokojná. Pláž, ktorá sa nachádzala ani nie 10 minút od hotela, bola čistá, upravená a po zakúpení občerstvenia boli možné využiť i plážové lehátka. Mesto bolo čisté a nachádzali sa tam všetky obchodíky ktoré ako turista hľadáte/potrebujete. Obsluha a obyvatelia ako takí veľmi milí a ústretoví. Pravdaže, znalosť buď anglického je veľká výhoda.
Pláž, ktorá sa nachádzala ani nie 10 minút od hotela, bola čistá, upravená a po zakúpení občerstvenia boli možné využiť i plážové lehátka. Voda bola počas celého pobytu čistá a priezračná, okrem dňa po búrke, keď bola voda iba mierne zakalená. Vlny boli iba mierne a bezpečné i menšie deti. Teplota vody bola veľmi príjemná už skoro ráno. Veľké plus bola taktiež i absencia zápachu rybaciny.
StravaČo sa týka stravy, úplná spokojnosť. Výber na spôsob švedske stoly. Na výber síce nebolo veľa jedál ale jedlo bolo skvelej kvality a v prípade akýchkoľvek otázok vám hlavný kuchár rád odpovedal alebo odporúčil. Na chuť si prišli ako aj vegetariáni tak i 'mäsožrúti', každý deň bol na výber ovocie, zelenina, šaláty aj sladké.
UbytovanieUbytovanie bolo dobré. Izby boli jednoduché ale čisté, pri príchode boli pripravené uteráky a plachy a ako obyčajne, v kúpeľke sa nachádzal pohár na vodu, mydlo a šampón. V prípade veľkého tepla si človek mohol zapnúť klimatizáciu, ktorá veľmi na noc pomohla. Každý deň bola izba poupratovaná Housekeeping službou.
SlužbyRecepcia, bar, bazén i reštaurácia boli čisté s príjemnou a ochotnou obsluhou. Hodiny na check-in a check-out sú mierne nekonvenčné, hlavne ak je príchod na hotel skorší ale bez problémov nám odložili batožinu do uzamknutého skladu a v prípade možnosti nám umožnili i skorší check-in nakoľko sa izba uvoľnila a upratala skôr. Celkový dojem hotela sú veľmi pozitívne.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Resort vypadá moc hezky, upravený, o vše se starají. Když ale člověk vyjde mimo areál, není to nic extra, to však hotel neovlivní. Překvapení však nastalo již při příjezdu na místo, delegát žádný, recepci jsme si museli najít sami, pro ty co nemluví anglicky docela problém. Wifi velice pomalá, občas se nešlo ani připojit. Na baru byl velice milý personál oproti “restauraci”. Při cestě z letiště byl hotel první zastávka, z čehož jsme měli radost, avšak při odjezdu, je to taky první zastávka, takže při spáteční cestě, objedete celý poloostrov. Cesta je vždy v klimatizovaném autobusu, prp nas to nebyl problém. I přes to, se nám líbilo, neměli jsme velká očekávání, ani nejsem nijak moc nároční. Pokoje odpovídají fotografiím. Přikládám foto výhledu z terasy a pohledu na ulici při cestě k pláži.
Resort vypadá moc hezky, upravený, o vše se starají. Když ale člověk vyjde mimo areál, není to nic extra, to však hotel neovlivní. Překvapení však nastalo již při příjezdu na místo, delegát žádný, recepci jsme si museli najít sami, pro ty co nemluví anglicky docela problém. Wifi velice pomalá, občas se nešlo ani připojit. Na baru byl velice milý personál oproti “restauraci”. Při cestě z letiště byl hotel první zastávka, z čehož jsme měli radost, avšak při odjezdu, je to taky první zastávka, takže při spáteční cestě, objedete celý poloostrov. Cesta je vždy v klimatizovaném autobusu, prp nas to nebyl problém. I přes to, se nám líbilo, neměli jsme velká očekávání, ani nejsem nijak moc nároční. Pokoje odpovídají fotografiím. Přikládám foto výhledu z terasy a pohledu na ulici při cestě k pláži.
Cesta k pláži od hotelu nám trvala 10-15 minut, bylo vedro a šli jsme vycházkovou chůzí. Zezačátku nám to nevadilo, ale ke konci pobytu nás už cesta nebavila. Když přijdete na pláž, vidíte jen spoustu lehátek před restauracemi a hotely. My jsme si našli místečko na konci pláže, kde již žádné hotely nebyli, byl tam však špinavější písek (suchá tráva nebo chaluhy z moře). Moře hezké, písečná pláž, poměrně daleko od pláže ještě mělko.
StravaJídlo nebylo špatné, ale je to spíše pro méně náročné lidi, výběr není moc velký, bývala jedna polévka, 2-3 masová jídla, někdy bezmasé jídlo, k obědu a večeři vždy těstoviny s dvěma omáčkami, těstoviny se měnily, k obědu navíc live cooking. My měli nejraději snídaně, velký výběr. Ke každému jídlu byl připravený meloun. Jediné co mě mrzelo bylo to, že pokud chtěl člověk k pití něco jiného než měli v “automatu”, což byl pomerančový, grepový džus a voda, musel si o to říci obsluze, my jsme objednávali pivo k jídlu, první dva dny v pořádku, ale potom už se na to personál moc netváří a člověk u jídla nechce koukat na kyselé obličeje. Koktejly u baru se musí platit, ale sdělí vám to předem.
UbytovaniePokoje jsou moc hezké, úklid chodí každý den, ručníky a ložní prádlo mění jednou za 3 dny. Pokoje mají terasu nebo balkon, také hezky uklizený, koupelna čistá. Ubytování se nedá moc co vytknout.
SlužbyVelice mě pobavila svačina na výlet, když jsme nestihly snídani, balíček obsahoval vodu, sendvič s jedním plátkem sýru a šunky, vařené vejce a blumu, stravu jsme měli all inclusive. 3x se během pobytu stalo, že vypadl proud.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Vladimír Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Obrovské zklamání a to zdůrazňuji, že nejsme nijak zvlášť nároční.
Obrovské zklamání a to zdůrazňuji, že nejsme nijak zvlášť nároční.
Asi největší rozčarování. Dle popisu CK to má být jedna z nejkrásnějších pláží v oblasti, nedovedu si představit ty horší. Pláž je vzdálená asi 600 m od hotelu. Je velmi úzká, trochu udržovaná je pouze před bary, kde mají placená lehátka a slunečníky. Lehátka jsou tak blízko sebe, že není myslitelné si s nimi pohnout. Uprostřed pláže ústí řeka (stoka), která znečišťuje moře, takže po dobu našeho pobytu byla voda neustále hnědá od bahna (to ostatní nebylo vidět). Částečně to mohlo být způsobeno bouřkami, která se zde honily první dva dny, moře se ale nevyčistilo ani za dalších deset dní.
StravaPouze snídaně byly standardní. Na obědy i večeře byl malý výběr masa, většinou bylo velmi tvrdé. Jako příloha neustále špagety, pokud byly i brambory, byly nedovařené. Coby dezert se opakovaly 2 druhy buchet, ovoce červený a žlutý meloun. All Inclusive končí v den odjezdu ve 12,00 hod., takže pokud odjíždí autobus na letiště později, zdarma již zde po této hodině nedostanete ani vodu.
UbytovanieJediné lze hodnotit pozitivně. Pokoje byly zrenovované a čisté. Areál je v klidné lokalitě a průběžně udržovaný.
SlužbyPersonál v barech je velmi milý a ochotný, pouze majitelé jsou již od pohledu nepříjemní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...