Radka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál velmi mily a vstřícný, skvela kuchyně, pláž přímo u hotelu s vlastním servisem, hotel krasny, čistý s poklidnou atmosférou ( pouze pro hosty 16+) Fitness vnitřní i venkovní i s programem. Nemáme co vytknout, skvela dovolena
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál velmi mily a vstřícný, skvela kuchyně, pláž přímo u hotelu s vlastním servisem, hotel krasny, čistý s poklidnou atmosférou ( pouze pro hosty 16+) Fitness vnitřní i venkovní i s programem. Nemáme co vytknout, skvela dovolena
Plaz udržovaná se servisem. Velmi hezká.
Pozvolnejsi vstup, spise písečná.
Strava byla naprosto perfektní, velmi bohatá a rozmanita.
UbytovaniePokoj hezky a čisty úklidová služba skvela.
SlužbySkvele, personál velmi mily a vstricny
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







