Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Celkový dojem z hotelu spíše pozitivní. Skvělá organizace a servis na travelplanet :)
Celkový dojem z hotelu spíše pozitivní. Skvělá organizace a servis na travelplanet :)
malá soukromá pláž, přes den žádná volná lehátka, trochu obsypaná hlavně domácími mazlíčky. Příjemně se na ní sedí večer, pak tam nejsou lidi a je tam nádherný západ slunce
StravaJídlo je v pořádku, ale není příliš rozmanité.
UbytovanieHotel v pořádku, pokoje velké, čisté, klimatizace na pokojích. Klimatizace ve společných prostorách nefungovala. Všudypřítomné schody, všude schody, protože hotel je na kopci.
SlužbyAnimace pro děti prakticky neexistuje. Neexistují ani kurzy pro dospělé. Byly jen dva nebo tři večery s hudbou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







