Tibor H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Príjemná dovolenka,priatelský hotel s milým majitelom,pohodová atmosféra..
Pomer kvalita:cena aj nad našim očakávaním..
Ďakujeme
Príjemná dovolenka,priatelský hotel s milým majitelom,pohodová atmosféra..
Pomer kvalita:cena aj nad našim očakávaním..
Ďakujeme
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







