Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 401 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 35 hodnotení)
136. najlepšie hodnotený z 235 hotelov v Hurghada
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Celkovo ide o priemerné ubytovanie s viacerými nedostatkami, ktoré by si zaslúžilo modernizáciu. Personál milý a ochotný.
Celkovo ide o priemerné ubytovanie s viacerými nedostatkami, ktoré by si zaslúžilo modernizáciu. Personál milý a ochotný.
Pláž 100m od hotela, verejná a platená. Čistá, lehatka s osuškou. Chutné jedlo
StravaRaňajky boli na veľmi slabej úrovni. Počas 10 dní sa ponuka prakticky nemenila – každý deň omeleta, feta, jeden druh syra a salámy. Chuťovo nevýrazné a bez akejkoľvek obmeny, čo rýchlo omrzí.
Hotel sa nachádza na Sheratone takže počet dobrých reštaurácii a obchodov je k dispozícii.
Hotel na prvý pohľad pôsobí ako cenovo dostupná voľba, no realita tomu úplne nezodpovedá. Cena síce približne zodpovedala kvalite, ale viaceré nedostatky ovplyvnili celkový dojem z pobytu.
Kúpeľňa by si určite zaslúžila renováciu – pôsobila zastaralo a WC nesplachovalo dostatočným množstvom vody, čo bolo dosť nepríjemné. Celkové zariadenie hotela je staré a je vidieť, že už má svoje najlepšie časy za sebou.
Hotel sme využívali viac-menej len na prespanie. K dispozícii bol bazén, čo je malé plus. Počas celého pobytu bol hotel takmer prázdny, okrem nás tam boli asi len štyria ďalší hostia, čo len podčiarkovalo celkovú atmosféru.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Krisztina F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Rezervovali jsme v Sea Garden, kterou hotel zrušil 1 den před zájezdem, takže díky férovosti Invie jsme byli přesunuti do hotelu vyšší úrovně, kde byla zajištěna nejen snídaně, ale i all inclusive. Hotel by se hodil k rekonstrukci, ale je čistý, Egypťané pořád uklízí. S jídlem jsme byli velmi spokojeni, snídaně byla ke konci trochu nudná, ale výběr byl tak široký, že tolik jídel bych doma nikdy nesnědla. Pláž je velmi prostorná, s dostatkem lehátek, místa bylo vždy dost, většinou v první řadě. Bazén se skluzavkou byl vyhřívaný, takže jsme se i v lednu mohli cákat celý den. Poloha je skvělá, nachází se v centru města, a když jsme vyšli ven, přivítalo nás spousta bazarů a dalších obchodů. Určitě bychom se do tohoto hotelu vrátili, doporučuji těm, kteří nehledají luxusní hotel.
Rezervovali jsme v Sea Garden, kterou hotel zrušil 1 den před zájezdem, takže díky férovosti Invie jsme byli přesunuti do hotelu vyšší úrovně, kde byla zajištěna nejen snídaně, ale i all inclusive. Hotel by se hodil k rekonstrukci, ale je čistý, Egypťané pořád uklízí. S jídlem jsme byli velmi spokojeni, snídaně byla ke konci trochu nudná, ale výběr byl tak široký, že tolik jídel bych doma nikdy nesnědla. Pláž je velmi prostorná, s dostatkem lehátek, místa bylo vždy dost, většinou v první řadě. Bazén se skluzavkou byl vyhřívaný, takže jsme se i v lednu mohli cákat celý den. Poloha je skvělá, nachází se v centru města, a když jsme vyšli ven, přivítalo nás spousta bazarů a dalších obchodů. Určitě bychom se do tohoto hotelu vrátili, doporučuji těm, kteří nehledají luxusní hotel.
Čistá voda, docela korálová, doporučuji boty do vody. Setkali jsme se s rejnoky, viděli kameníky, ohniváky, mnoho druhů a další barevné rybičky.
StravaBohaté, chutné.
UbytovaniePotřebuje rekonstrukci, ale čisté, s krásnou zahradou.
SlužbyV hotelu je mnoho koček, v podstatě mi nevadí, ale můj malý syn jednu hladil a kousla ho. Je třeba na ně dávat pozor!! V hotelu je klinika s lékařem ve službě 24/7. Rychle to zkontroloval a vydezinfikoval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré
Dobré
Na smluvní pláži v areálu tzv..Mariny probíhaly rekonstrukce, byla bourána stará hygienická zařízení, velmi hlučnou hudbu z doneseného zařízení partou stavebních pracovníků se mi po dvou dnech podařilo po domluvě s personálem omezit, po týdnu byla pláž, kam byl bezplatný přístup na hotelové propustky uzavřena a další pláž nic moc kvality byla za úplatu. Takže jsem využíval prostor u hotelového bazénu.
Ale nestěžuji si.
Pochutnával jsem si
UbytovanieSpokojen
SlužbyStamdart
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkom dobrý s prihliadnutím na cenu.
Celkom dobrý s prihliadnutím na cenu.
Súkromná pláž bola výborná, čistá, relatívne málo ľudí, slnečník a lehátko zdarma, v mori sú malé pásy koralov, vhodné na šnorchlovanie.
StravaPolpenzia, raňajky jednotvárne, malý výber, večera lepší výber, jedlo dobré, veľa zeleniny, za nápoje sa platí.
UbytovanieMenší hotel, ktorý pôsobí príjemne, izba relatívne čistá, často sa kazil záchod, ale vždy ho opravili, niektoré svetlá nefunkčné.
SlužbyBazén bol v poriadku, recepčný a ostatný personál ochotní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tibor Zoltán Tóthfalusi
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestovní kancelář byla ze všech hledisek dokonalá!
Cestovní kancelář byla ze všech hledisek dokonalá!
Pláž je blízko, asi 150 metrů, dostali jsme lístek na recepci, s ním jsme mohli vstoupit, lehátka jsou pohodlná, slunečníky jsou velké.
UbytovanieHotel Sea Garden nikomu nedoporučuji.
SlužbySea Garden je špinavá, jídlo je nepoživatelné, převážně nábožensky chudší arabští hosté, ve skutečnosti se snaží vyhovět jejich požadavkům, jídlo je také připravováno pro ně, voda v bazénu je přijatelná, ale vedle něj jsou odpadkové kontejnery, ze kterých vychází zápach. Pláž patřící k hotelu byla dobrá, i když jsme dvakrát nedostali ručník, údajně je poslali do prádelny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...