Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado

Dominikánska republika, Polostrov Samana, Samaná

Na ostrovčeku Cayo Levantado Len pre dospelých Preprava loďou do hotela Pre náročných Piesočné pláže okolo celého ostrova

Viac o ubytovaní

od 3 982 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 29 925

Poloha

Luxusný hotelový rezort Gran Bahia Principe Cayo Levantado leží pri zálive Samaná priamo na malom ostrove Cayo Levantado. Na pevninu od hotela pravidelne jazdí lodná kyvadlová doprava, od prístaviska sa potom do centra Samaná dostanete asi za 15 minút - pri pláži pred dedinou Samaná sa nachádza umelo vytvorené zábavné centrum "Pueblo Principe" s obchodmi, kasínom, nočnými klubmi a večernými show. Letisko Samaná je vzdialené cca 65 km, letisko v Puerta Plata cca 230 km.

Vybavenie

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, lobby barom, hlavná bufetovou reštaurácií, 3 ala carte reštauráciami (gurmánska, rybie a morské plody, stredomorská), snack barom pri bazéne , plážovým barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, konferenčné miestností, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom, práčovňou, čistiarňou, diskotékou - nočným klubom, amfiteátrom - divadelným barom. Na vyžiadanie a za poplatok možnosť transferu helikoptérou. Kúpeľné centrum ponúka masáže, saunu, parný kúpeľ, turecké kúpele, kúpeľné a kozmetické procedúry, kaderníctvo - všetko za poplatok. V areáli sa nachádzajú tri bazény - z toho jeden má 3 vonkajšie vírivky, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma. Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard), lekcie tanca, plážový volejbal, fitnes centrum s telocvičňou, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne , vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). Najbližší golfové ihrisko sa nachádza 2 hodiny od rezortu.

Ubytovanie

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, lobby barom, hlavná bufetovou reštaurácií, 3 ala carte reštauráciami (gurmánska, rybie a morské plody, stredomorská), snack barom pri bazéne , plážovým barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, konferenčné miestností, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom, práčovňou, čistiarňou, diskotékou - nočným klubom, amfiteátrom - divadelným barom. Na vyžiadanie a za poplatok možnosť transferu helikoptérou. Kúpeľné centrum ponúka masáže, saunu, parný kúpeľ, turecké kúpele, kúpeľné a kozmetické procedúry, kaderníctvo - všetko za poplatok. V areáli sa nachádzajú tri bazény - z toho jeden má 3 vonkajšie vírivky, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma. Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard), lekcie tanca, plážový volejbal, fitnes centrum s telocvičňou, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne , vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). Najbližšie golfové ihrisko sa nachádza 2 hodiny od rezortu.

Strava

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, lobby barom, hlavnou bufetovou reštauráciou, 3 ala carte reštauráciami (gurmánska, rybia a morské plody, stredomorská), snack barom pri bazéne , plážovým barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, konferenčné miestností, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom, práčovňou, čistiarňou, diskotékou - nočným klubom, amfiteátrom - divadelným barom. Na vyžiadanie a za poplatok možnosť transferu helikoptérou. Kúpeľné centrum ponúka masáže, saunu, parný kúpeľ, turecké kúpele, kúpeľné a kozmetické procedúry, kaderníctvo - všetko za poplatok. V areáli sa nachádzajú tri bazény - z toho jeden má 3 vonkajšie vírivky, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma. Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard), lekcie tanca, plážový volejbal, fitnes centrum s telocvičňou, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne , vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). Najbližšie golfové ihrisko sa nachádza 2 hodiny od rezortu

Služby

Luxusný rezort je vhodný pre veľmi náročných klientov a pre strávenie medových týždňov. Hotel získava svojich klientov vďaka svojej polohe priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti i dospelých a večerné zábavné show. Umožňuje celý rad aktivít ako napr. Tenis, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, volejbal, aerobik, vodné pólo a vodné športy na pláži (za poplatok, napr. Windsurfing, vodné bicykle, kanoe, banán, katamarán, padák, vodný skúter). Deťom je k dispozícii bazén s časťou pre deti, ihrisko a miniklub. Pre relaxáciu je určené kúpeľné centrum so širokou ponukou procedúr (sauna, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, manikúra, pedikúra). Kyvadlovou lodnou dopravou sa môžete dopraviť do strediska zábavy u Samaná. Letovisko Samaná je totiž skvelým miestom, odkiaľ je možné podnikať lodné výpravy za pozorovaním veľrýb keporkaků. V období od januára do marca pripláva do tunajšieho prístavu až 3000 jedincov, aby sa tu spárili a vyviedli mladých. Ide o úžasnú podívanou, ktorá sa stala veľkou turistickou atrakciou.

Služby za poplatek

trezor, minibar, internet, tenis (nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek), centrum vodných športov na pláži, potápačské centrum, individuálne opatrovanie detí, práčovňa, čistiareň, svadobné a golfové balíčky, služby kúpeľného centra, heliport, súkromné trajekty na pevninu ,

Pláž

Nádherná piesočnatá pláž s jemným bielym pieskom a s priezračne čistým morom sa rozprestiera okolo celého rezortu - lehátka, slnečníky, matrace a osušky sú zdarma. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 4 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 90 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Hotel bez detí áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,9 / 5
Invia

Fantastické (8 hodnotení)

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,8 / 5

Cena 4,8 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

10. najlepšie hodnotený z 774 hotelov v Dominikánska republika

Stanislav V.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado Dominikánska republika, Polostrov Samana

Krásná dovolená v exotickém prostředí, bez přeplněných pláží. Dokonalý relax. Překvapivě skoro každý den několikrát zapršelo - rychlá přeháňka a hned sluníčko. Díky tomu zde bylo stále příjemně, žádné úmorné vedro.

Krásná dovolená v exotickém prostředí, bez přeplněných pláží. Dokonalý relax. Překvapivě skoro každý den několikrát zapršelo - rychlá přeháňka a hned sluníčko. Díky tomu zde bylo stále příjemně, žádné úmorné vedro.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování pěkné, pokoje čisté. Za drobný obnos za úklid byly ještě večer přineseny další (teplé ručníky) a dáreček - čokolády.

Strava
Strava byla pestrá, každý večer byl tématický. Vždy se dalo něco dobrého vybrat a něco nového ochutnat. Několikrát se opakoval i společenský večer a ženám byly rozdávány růže.

Služby hotela
Personál byl milý, přívětivý a velmi ochotný. Animační programy přes celý den - standartní (šipky, petanque, různé sporty.......), výuka tance - skoro žádná, večerní programy - jak kdy, některé večery byly slabší, někdy byl program zábavný. Po večerním programu možnost tance pouze na diskotéce a ta byla jen na veřejné pláži cca 250m.

Pláž
Pláž byla pěkná, jen šnorchlování nebylo možné - velké vlny. Obávám se, že i kdyby nebyly velké vlny, tak toho není moc k vidění.

Bola táto recenzia užitočná? (9) (1)

Gabriela H.

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado Dominikánska republika, Polostrov Samana

Moja prva dovolenka valacieho luxusnehi typu a uplne dokonala.

Moja prva dovolenka valacieho luxusnehi typu a uplne dokonala.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Povodne sme si mysleli ze budeme ubytovany v hotelovej casti ale skoncili sme vo ville ktora obsahovala tri nadherne izby takze to dopadlo vyrazne nad nase ocakavania s nadhernym vyhladom.

Strava
Vsetko na co si clovek spomenie v top kvalite. Brazilska restauracia - najlepsi zazitok.

Služby hotela
Najlepsia skusenost s personalom celkovo. ktory ponukal vzdy naj kvalitu.

Pláž
Niekto sa odhodlal ku miernej fotomontazi plaze ale uplne zbytone lebo, ako private tak public plaz, boli nadherne!

Bola táto recenzia užitočná? (8) (2)

Filtrovať recenzie

Stanislav V.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado Dominikánska republika, Polostrov Samana

Krásná dovolená v exotickém prostředí, bez přeplněných pláží. Dokonalý relax. Překvapivě skoro každý den několikrát zapršelo - rychlá přeháňka a hned sluníčko. Díky tomu zde bylo stále příjemně, žádné úmorné vedro.

Krásná dovolená v exotickém prostředí, bez přeplněných pláží. Dokonalý relax. Překvapivě skoro každý den několikrát zapršelo - rychlá přeháňka a hned sluníčko. Díky tomu zde bylo stále příjemně, žádné úmorné vedro.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování pěkné, pokoje čisté. Za drobný obnos za úklid byly ještě večer přineseny další (teplé ručníky) a dáreček - čokolády.

Strava
Strava byla pestrá, každý večer byl tématický. Vždy se dalo něco dobrého vybrat a něco nového ochutnat. Několikrát se opakoval i společenský večer a ženám byly rozdávány růže.

Služby hotela
Personál byl milý, přívětivý a velmi ochotný. Animační programy přes celý den - standartní (šipky, petanque, různé sporty.......), výuka tance - skoro žádná, večerní programy - jak kdy, některé večery byly slabší, někdy byl program zábavný. Po večerním programu možnost tance pouze na diskotéce a ta byla jen na veřejné pláži cca 250m.

Pláž
Pláž byla pěkná, jen šnorchlování nebylo možné - velké vlny. Obávám se, že i kdyby nebyly velké vlny, tak toho není moc k vidění.

Bola táto recenzia užitočná? (9) (1)

Gabriela H.

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado Dominikánska republika, Polostrov Samana

Moja prva dovolenka valacieho luxusnehi typu a uplne dokonala.

Moja prva dovolenka valacieho luxusnehi typu a uplne dokonala.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Povodne sme si mysleli ze budeme ubytovany v hotelovej casti ale skoncili sme vo ville ktora obsahovala tri nadherne izby takze to dopadlo vyrazne nad nase ocakavania s nadhernym vyhladom.

Strava
Vsetko na co si clovek spomenie v top kvalite. Brazilska restauracia - najlepsi zazitok.

Služby hotela
Najlepsia skusenost s personalom celkovo. ktory ponukal vzdy naj kvalitu.

Pláž
Niekto sa odhodlal ku miernej fotomontazi plaze ale uplne zbytone lebo, ako private tak public plaz, boli nadherne!

Bola táto recenzia užitočná? (8) (2)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 29 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 27 °C

 • Pondelok 31 °C v noci 27 °C

 • Utorok 31 °C v noci 27 °C

 • Streda 31 °C v noci 26 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať