Veronika Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Moc pěkná dovolená pro toho, komu nevadí, že se kvůli vlnám nevykoupe. Mnoho zajímavostí v okolí města je dostupných veřejnou dopravou.
Moc pěkná dovolená pro toho, komu nevadí, že se kvůli vlnám nevykoupe. Mnoho zajímavostí v okolí města je dostupných veřejnou dopravou.
Hotel nemá vlastní pláž, městská je ihned před ním. Pohodlný přístup. Často velké vlny a koupání zakázáno, ale podle průvodce je tato "Bay", kterých má Samya pět, nejlepší, zde je největší pravděpodobnost, že se lidé během své dovolené v moři vykoupou.
StravaK snídani velký výběr jídla, jak západního, tak asijského, které převažovalo. Vybere si každý.
UbytovanieHotel nemá bazén, městská pláž je ale ihned před ním. V moři často velké vlny, ne každý den je možné koupání. Mnoho obchodů a zajímavostí v pěší dostupnosti od hotelu.
Moc tvrdé postele v pokojích. V budově B má většina pokojů výhled na staveniště, i když je v popisu uvedeno "garden view". Do zahrady má výhled jen 10 % pokojů.
Žádné hotelové služby jsme nevyužili, jen jednou jsme nahlásili rozbitou sprchu, oprava byla sjednána okamžitě, to samé s úklidem mimo běžnou dobu, kdy uklízečka pokoj uklízí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







