Bedřich F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost až na pár drobností.
Celková spokojenost až na pár drobností.
Nevyhovující, malá, přecpaná a většinou soukromá - platící. Středisko přeplněno hotely, další dva velké se staví v bezprostřední blízkost hotelu Palas. Do budoucna ????
StravaZde se mi stalo, že jsem pozřel opečenou klobásu, která již byla staršího data. Zamíchaná a opečená mezi ostatní - 2 x při večeři, stejný problém.
UbytovanieBez závad, odpovídá kvalitám hotelu.
SlužbyNení žádných připomínek. Musím říci, že v hotelu jsme byli jediní z ČR. Dle naší zkušenosti v době pobytu rekreanti většinou z Francie - důchodci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)



