Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 204 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 58 689

Poloha

Veľmi kvalitný prázdninový rezort je situovaný v udržiavanej záhrade, len 200 m od peknej pláže a 1 km od centra historického letoviska Rovinj. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo v centre mesta, ktoré je pohodlne dostupné príjemnou prechádzkou (reštaurácie, bary, obchody, kaviarne, turistické atrakcie, historické pamiatky, tradičný trh). Vzdialenosť z Bratislavy je 635 km.

Vybavenie

Rozsiahly hotelový rezort disponuje 330 izbami, rozmiestnenými v modernej päťposchodovej budove obklopené rozľahlou záhradou. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, posilňovňa, kaderníctvo, masážny salón, kaderníctvo , solárium, vnútorný vyhrievaný bazén, mini klub, vonkajší bazén (morská voda), detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihriská, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pre deti) sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), minibarom (konzumácia za poplatok), satelitný TV, klimatizáciou / kúrením, trezorom a balkónom s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok. Izby sú nefajčiarske.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bufetu (nápoje pri večere sú za poplatok). Hotel organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít.

Služby

Vyhľadávaný rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko pláže, moderným ubytovaním i vynikajúce úrovňou poskytovaných služieb. Organizuje pravidelné tematické večere a zábavná večerné vystúpenia so živou hudbou. Umožňuje športové aktivity ako napr. Plávanie, stolný tenis, šípky, cvičenie vo fitness centre, mini golf, tenis (8 antukových kurtov, 4 kryté kurty - 150 m do hotela) a vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, posilňovňa, solárium a masážny salón s pestrou ponukou masáží.

Služby za poplatek

Internet, trezory, sauna, masáže, kaderníctvo, solárium, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, dlhá piesková pláž (miestami s okruhliakmi) s pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov) a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 200 m od rezortu (prístup cez záhradu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Z Puly sa do prístavného mesta Rovinj dostanete pomerne rýchlo, 36 kilometrovú vzdialenosť prejdete hneď. Prekvapí Vás tu veľká luxusná hotelová aglomerácia, uprostred na malom polostrove sa rozkladá pôvodná časť mesta. Určite tu ale nájdeme aj bujné porasty subtropických rastlín a vinohradov. Medzi vinným odrodami vyniká najmä malvazija. Dokonca v tejto oblasti môžeme hovoriť aj o zaujímavom výrobnom odvetví - spracovaní tabaku. 

Rovinj je vlastne súčasťou dlhej turistickej oblasti tiahnucej sa na severe od Limského zálivu, ktorá prechádza mnohými letoviskami ako sú Monte Mulin, Park, Eden atď. 

Pokiaľ váhate, čo v Rovinji podniknúť, vyrazte napríklad na maličký zalesnený ostrovček Katarina alebo preskúmajte zvyšky stavieb z rímskych dôb na ostrove Sveti Andrija. Okolité malé ostrovčeky sú naozajstnou oázou pokoja - nenájdete tu žiadne autá, a dokonca ani diskotéky. Práve tu si môžete naozaj odpočinúť a načerpať sily na preskúmanie ďalších historických pamiatok a zaujímavostí. 

Rovinj bol pôvodne založený ako ilyrské sídlo, na ktorom sa postupne vystriedali nadvlády Rimanov, Byzantíncov i Frankov. Päťsto rokov tu dokonca vládli Benátčania. Na najvyššom bode mesta sa týči impozantný kostol sv. Eufémie, obsahujúci, okrem iného, antický sarkofág sv. Eufémie zo 6. storočia. Keď sa znesieme trošku nižšie, až na námestie, upúta našu pozornosť Balbiho oblúk, stojaci na mieste niekdajšej mestskej brány a tiež baroková radnica s hodinovou vežou, ktorá býva zachytená na každej pohľadnici z Rovinje. Najstaršou pamiatkou celého mesta je však osemboká románska kaplnka sv. Trojice z 13. storočia. 

Celé mesto sa nesie v športovom duchu. Okrem tradičných vodných a suchozemských športov sa môžete vyšantiť na paintballe v klube Adrenalina, prejsť sa na koni alebo skúsiť svoje sily na umelej horolezeckej stene v zábavnom centre Monvi. To je známe ako obrovský komplex všetkého, na čo si len spomeniete, od diskoték a reštaurácií, cez galérie, športové zariadenia až po kasína.
 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 18 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 22 °C v noci 12 °C

 • Štvrtok 25 °C v noci 12 °C

 • Piatok 24 °C v noci 17 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December