od 153 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 33 446

Poloha

Novo zrekonštruovaný , elegantný hotelový rezort je situovaný uprostred zelene len 50 m od peknej prírodnej pláže a 1,5 km od centra malebného mesta Mali Lošinj . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre letoviska ( obchody, reštaurácie , bary , vodné športy na pláži , požičovne automobilov a motocyklov ) .

Vybavenie

Moderný hotelový SPA rezort disponuje 226 elegantnými izbami rozmiestnenými v štýlovej atriovej budove s nádherným výhľadom na pobrežie . Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia , predajňa suvenírov, úschovňa batožiny , kadernícky salón, kozmetický salón , konferenčná sála ( moderné vybavenie ) , internetový kútik ( za poplatok ) , luxusné SPA centrum , veľký vonkajší bazén s morskou vodkou , bar pri bazéne, opaľovacou terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , vyhrievaný vnútorný bazén, fitnes centrum , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantné, moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, rýchlovarnou kanvicou a niektoré balkónom . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu ( šalátový bufet, nápoje pri večere sú za poplatok ) . Hoteloví kuchári na vyžiadanie radi pripravia vegánsku , vegetariánsku , diabetickú či bezlepkovú diétu .

Služby

Veľmi elegantný prázdninový a SPA rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže, komfortným ubytovaním aj vynikajúcou úrovňou služieb . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness , pilates , jogu , basketbal , volejbal, aerobik, vodnú gymnastiku , vodné pólo , tenis , plávanie , stolný tenis , minigolf a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určené luxusné SPA centrum s celým radom procedúr ako napr . Masáže, bio sauna, turecký sauna , fínska sauna, vírivka , reflexná terapia, balneoterapia, anti - aging , telové zábaly , kozmetické ošetrenie , manikúra a pedikúra .

Služby za poplatek

Služby SPA centra , internet , lehátka a slnečníky na pláži , vodné športy na pláži .

Pláž

Pekná , prírodná kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora ( tienená stromami ) a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza 50 m od rezortu . Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1,5 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Tenis áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Ostrov Lošinj tvorí súčasť Kvarnerského súostrovia. Aj keď sa so svojou rozlohou nezaraďuje medzi najväčšie ostrovy Chorvátska, počet obyvateľov je pomerne vysoký - cez 8 000. V minulosti tomu však bolo inak, pretože ostrovy Lošinj a Cres tvorili jeden mohutný ostrovný celok, ktorý statočne hájil status najväčšieho ostrova na Jadrane. Neskôr bol rímskymi osadníkmi vykopaný prieplav a dnes sú oba celky spojené otočným mostom. 

Povrch ostrova sa znižuje smerom od severu na juh a za najvyšší vrchol je považovaná hora Televrina. Juh je porastený bujnými subtropickými stromami a kríkmi, medzi ktorými môžeme práve pínie, palmy, agáve či oleandre označiť za typické. V malebnom zálive Čikat láka návštevníkov krásny, a navyše aj chránený lesopark, umelo vysadený na konci 19. storočia. Najobľúbenejšími strediskami tohto ostrova sa stali letoviská Mali Lošinj a Veli Lošinj, už v 19. storočí vyhlásené za klimatické kúpele. Nič však nebráni tomu, aby sme si na lodi urobili pohodový výlet na niektorý z menších ostrovčekov lemujúcich lošinjské pobrežie. V meste Mali Lošinj je starostlivo uchovaná a strážená bronzová socha Apoxaomena, gréckeho atléta, ktorého objavenie na dne mora sa v roku 1996 stalo svetovou senzáciou. 

Najväčším skvostom tejto lokality je nepochybne samotné more, ktorého unikátnosť dokonca viedla k vyhláseniu prvého morského chráneného úseku, a to v roku 2006. Je to hlavne z dôvodu ochrany kolónie delfínov skákavých, takže stretnúť tu tieto inteligentné tvory nie je nič neobvyklé.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1,5 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 22 °C

 • Utorok 28 °C v noci 22 °C

 • Streda 26 °C v noci 23 °C

 • Štvrtok 27 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December