Bruno Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opravdu daleko, hlavně s dětmi, super dálnice, bezproblémové trajekty, velmi dobré ubytování, výborné bazény, lidé včetně personálu ochotní a s úsměvem (na rozdíl od Istrie),kousek cca.100m. do supermarketu ( stravovat se v restauraci by vyšlo více než cena ubytování), moře docela zklamání, ale dá se najít i pěkná pláž, v okolí docela nepořádek.
Opravdu daleko, hlavně s dětmi, super dálnice, bezproblémové trajekty, velmi dobré ubytování, výborné bazény, lidé včetně personálu ochotní a s úsměvem (na rozdíl od Istrie),kousek cca.100m. do supermarketu ( stravovat se v restauraci by vyšlo více než cena ubytování), moře docela zklamání, ale dá se najít i pěkná pláž, v okolí docela nepořádek.
Docela zklamání, na nejbližší pláži sklo, zbytky po ohni, nepříliš čistá voda, určitě je lépe zůstat u bazénů nebo zajít cca.1/2 hod. přímo do Korčuly na veřejnou pláž.
UbytovanieUbytování velmi dobré až na nepohodlnou rozkládací pohovku. Výborné bazény s mořskou i sladkou vodou 30 - 50 m od apartmánu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







