Ondřej K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 104 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 10 hodnotení)
Ondřej K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jan S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Zuzana Marková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Priemerná kvalita služieb a podpriemerná kvalita ubytovania vzhľadom na doterajšie skúsenosti z dovoleniek a pomer cena + služby.
Priemerná kvalita služieb a podpriemerná kvalita ubytovania vzhľadom na doterajšie skúsenosti z dovoleniek a pomer cena + služby.
OK.
StravaStrava a čistota okolia, jedálne bola vyhovujúca. Personál bol ochotný a všetko v tomto segmente bolo dobré.
UbytovanieTraja ľudia natlačení v priestore, kde nebol priestor na priechod k posteli, hrozné. Neodporúčam, sám prevádzkovateľ a majiteľ - pr hotela , ak je zameraný na spokojnosť zákazníkov, čo v tomto prípade nie je, musí vedieť že prístelka na izbe je nevyhovujúca. Nikdy som sa s takouto drzosťou nestretla, zaplatiť viac ako 2 000 eur za ubytovanie a nemať sa ako dostať do postele hotová trúfalosť až drzosť zo strany prevádzkovateľa. Ubytovanie neodporúčam nikomu, ani nepriateľovi. S ubytovaním sme boli maximálne nespokojní až zhrození. Som rada, že už nad týmto nerozmýšľam, vypúšťam tohtoročnú dovolenku z hlavy!!Pomer cena- kvalita nezodpovedá!
SlužbySlužby boli priemerné. Nič nadštandardné tam nebolo.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Cintia F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na Korčule jsme strávili 8 dní, které byly skutečným odpočinkem. Skoro jsme nemuseli opouštět hotel, protože vše bylo na jednom místě, hotel jsme opustili jen při prohlídkách města. Vynikající obsluha, ochotný personál, chutné jídlo a klidné pláže charakterizují tento hotel přímo u moře. Všem ho srdečně doporučuji!
Na Korčule jsme strávili 8 dní, které byly skutečným odpočinkem. Skoro jsme nemuseli opouštět hotel, protože vše bylo na jednom místě, hotel jsme opustili jen při prohlídkách města. Vynikající obsluha, ochotný personál, chutné jídlo a klidné pláže charakterizují tento hotel přímo u moře. Všem ho srdečně doporučuji!
Hotel má 2 vlastní pláže, jedna je přímo před hlavní budovou, druhá o něco dál, před druhou budovou hotelu. Obě jsou dost velké, ta před hlavní budovou mi přišla trochu přeplněná, takže jsme trávili dny na té druhé. Kromě toho je na hotelovém dvoře také bazén. Velmi pozitivní je, že na obou plážích jsou k dispozici lehátka a slunečníky, které mohou hosté hotelu volně používat. Pláže jsou čisté a neustále udržované. Voda je také velmi čistá a má krásnou modrozelenou barvu, jedinou nevýhodou může být, že voda hned hluboká.
StravaJako stravu jsme si vybrali polopenzi, kde byla jak snídaně, tak večeře formou bufetu. U snídaně bylo vše, co je potřeba k dokonalé snídani. U večeře bylo možné vybírat ze dvou druhů rybích jídel a kromě toho byly k dispozici místní speciality a běžnější pokrmy. Samozřejmě podávali polévky, těstoviny (které byly mými osobními oblíbenci), saláty, různé druhy zákusků, ovoce a zmrzlinu. Jako negativum jsme zde zažili, že nealkoholické nápoje byly poměrně drahé.
UbytovanieVšechny pokoje mají balkon, který podle mých informací většinou směřuje k moři. Pokojské byly velmi milé a ochotné. Co by mohlo být negativem - ale to je běžné v hotelech - je, že není lednička a pravidla zakazují vkládání věcí do minibaru. Dále nám také dělalo problém, že není dostatek parkovacích míst pro hosty, ale naštěstí jsme si vždy dokázali najít místo.
SlužbyV hotelu si můžete vybrat z mnoha programů. Každé ráno je možnost nějakého pohybu, například pilates nebo jízda na kole – to vše je pro hosty zdarma. Kromě toho jsou během dne dětské programy, které se zdály být docela kvalitní. Navíc každý večer je v baru živá hudba, která vytváří pravou přímořskou atmosféru.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ondřej K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jan S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
JIŽ NIKDY VÍCE DOVOLENÁ NA KORČULU.NĚKOLIK HODIN ČEKÁNÍ NA TRAJEKT(JEZDÍ POUZE JEDNOU DENNĚ ZE SPLITU),CESTA TRVÁ 3 HODINY A POTOM JEŠTĚ PŮL HODINY PŘEVOZ AUTEM DO HOTELU.AUTO ZPĚT NA TRAJEKT SI MUSÍTE ZAŘÍDIT SAMI(DELEGÁT V PŘÍSTAVU NÁM DAL PRO NĚHO OBÁLKU S PENĚZI) A VÍC SE O NÁS NIKDO NESTARAL.HOTEL JE ČISTÝ,UBYTOVÁNÍ V POŘÁDKU,JÍDLA DOST A DOBRÉ.MOŽNOST VYŽITÍ PŘI ŠPATNÉM POČASÍ 0.NA HOTELU NIC NENÍ,POUZE NEPOUŽITELNÁ KOLA.JE TO VESNICE KDE NENÍ KAM JÍT.POUZE PRO TOHO,KDO CHCE KLIDNOU DOVOLENOU.PLÁŽ NEEXISTUJE,POUZE SKALISKA S NĚKOLIKA ŽEBŘÍČKY DO VODY.NENÍ PRO STARÉ LIDI.VODA SUPER JAKO V CHORVATSKU.V BARU VELKÉ PIVO ZA 24 KUNA.NA HOTELU TŘI ČEŠI,PĚT POLÁKŮ A VŠE OSTATNÍ NSR.
JIŽ NIKDY VÍCE DOVOLENÁ NA KORČULU.NĚKOLIK HODIN ČEKÁNÍ NA TRAJEKT(JEZDÍ POUZE JEDNOU DENNĚ ZE SPLITU),CESTA TRVÁ 3 HODINY A POTOM JEŠTĚ PŮL HODINY PŘEVOZ AUTEM DO HOTELU.AUTO ZPĚT NA TRAJEKT SI MUSÍTE ZAŘÍDIT SAMI(DELEGÁT V PŘÍSTAVU NÁM DAL PRO NĚHO OBÁLKU S PENĚZI) A VÍC SE O NÁS NIKDO NESTARAL.HOTEL JE ČISTÝ,UBYTOVÁNÍ V POŘÁDKU,JÍDLA DOST A DOBRÉ.MOŽNOST VYŽITÍ PŘI ŠPATNÉM POČASÍ 0.NA HOTELU NIC NENÍ,POUZE NEPOUŽITELNÁ KOLA.JE TO VESNICE KDE NENÍ KAM JÍT.POUZE PRO TOHO,KDO CHCE KLIDNOU DOVOLENOU.PLÁŽ NEEXISTUJE,POUZE SKALISKA S NĚKOLIKA ŽEBŘÍČKY DO VODY.NENÍ PRO STARÉ LIDI.VODA SUPER JAKO V CHORVATSKU.V BARU VELKÉ PIVO ZA 24 KUNA.NA HOTELU TŘI ČEŠI,PĚT POLÁKŮ A VŠE OSTATNÍ NSR.
PLÁŽ ŽÁDNÁ NEEXISTUJE,POUZE SKÁLY SE ŠPATNÝM PŘÍSTUPEM DO HLUBŠÍ VODY.Z HOTELU JE TO PÁR METRŮ.
StravaSTRAVA DOBRÁ,PESTRÁ,CHUTNÁ,DOST OVOCE,KAŽDÝ SI VYBERE.PERSONÁL SLUŠNÝ.
UbytovanieUBYTOVÁNÍ DOBRÉ,ÚKLID A VÝMĚNA RUČNÍKŮ V POŘÁDKU,ČISTOTA TAKÉ.HOTEL POMĚRNĚ NOVÝ ALE Z VENKU VYPADÁ JAKO NĚJAKÁ UBYTOVNA.
SlužbySLUŽBY HOTELU NEVÍM,NA ŽÁDNÉ JSEM NENARAZIL KROMĚ ZA POPLATEK PŮJČENÍ NAPROSTO NEPOUŽITELNÝCH KOL.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (16) (3)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...