Jana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo v pořádku, pokoje čisté, sociální zařízení perfektní.
Všechno bylo v pořádku, pokoje čisté, sociální zařízení perfektní.
Snídaně formou švédského stolu byla dostačující.
UbytovaniePěkný, klidný hotel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







