Duo & Wellness Hodnotenie: 4/5
od 44 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 75 € za os.
od 44 € za os.
od 109 € za os.
od 50 € za os.
od 61 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Marek Šteyer
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Snídaně byla pestrá a bohatá na výběr
UbytovaniePokoje byly čisté, koupelna prostorna
SlužbyPersonál byl ochotný a vstřícný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Veronika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Snídaně výborná, velký výběr jídla, na objednávku i míchané vajíčka. Paní občas přišla z kuchyně, zda je vše v pořádku, případně doplnit co chybělo. Člověk měl pocit pohodové snídaně, kdy vám nikdo nestojí "za zády a nekontroluje, kolik toho sníte a že si dítě vzalo nakousnutý rohlík s sebou".
Večeře v restauraci také fajn, slečna rovnou navrhla, že dětem rozdělí jídlo na dva talíře. Jídlo chutné.
Rodinný apartmán s kuchyní. Byli jsme zklamáni. Pokoje malé (to by nevadilo), na dvě patra. Dole manželská postel, TV, kuchyňka. Nahoru točité schodiště. Nahoře dvě postele a koupelna s WC a vanou.
KUCHYŇKA BEZ VEŠKERÉHO VYBAVENÍ, ani hrnek tam nebyl (stejně nebylo v čem uvařit vodu na kafe..), příbor ani lžíce také ne, takže jsme přinesené jídlo jedli plastovou vidličkou koupenou naproti u Vietnamců.
Všichni zaměstnanci velmi příjemní, milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Veronika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Snídaně výborná, velký výběr jídla, na objednávku i míchané vajíčka. Paní občas přišla z kuchyně, zda je vše v pořádku, případně doplnit co chybělo. Člověk měl pocit pohodové snídaně, kdy vám nikdo nestojí "za zády a nekontroluje, kolik toho sníte a že si dítě vzalo nakousnutý rohlík s sebou".
Večeře v restauraci také fajn, slečna rovnou navrhla, že dětem rozdělí jídlo na dva talíře. Jídlo chutné.
Rodinný apartmán s kuchyní. Byli jsme zklamáni. Pokoje malé (to by nevadilo), na dvě patra. Dole manželská postel, TV, kuchyňka. Nahoru točité schodiště. Nahoře dvě postele a koupelna s WC a vanou.
KUCHYŇKA BEZ VEŠKERÉHO VYBAVENÍ, ani hrnek tam nebyl (stejně nebylo v čem uvařit vodu na kafe..), příbor ani lžíce také ne, takže jsme přinesené jídlo jedli plastovou vidličkou koupenou naproti u Vietnamců.
Všichni zaměstnanci velmi příjemní, milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marek Šteyer
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Snídaně byla pestrá a bohatá na výběr
UbytovaniePokoje byly čisté, koupelna prostorna
SlužbyPersonál byl ochotný a vstřícný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...