Jiřina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný hotel, pokoj super , snídaně bohatá, personál příjemný. V klidné části, kousek od centra. Spokojenost.
Příjemný hotel, pokoj super , snídaně bohatá, personál příjemný. V klidné části, kousek od centra. Spokojenost.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)







