Edita Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všetko bolo dokonalé:)
Všetko bolo dokonalé:)
Dobré.
UbytovanieMaximálne doporučujeme, ideálna poloha hotela.
SlužbyVšetko v poriadku.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







