Kamila Mišterová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Celkově jsme s ubytováním byli spokojeni.
Celkově jsme s ubytováním byli spokojeni.
Musím přiznat, že snídaně mě trochu zklamala. Míchaná vajíčka zde nenajdete, zeleninu vždy jen v podobě sálátu a ovoce je předem nakrájené. Vždy byla jen jedna pomazánka a nebylo u ní uvedeno, jaká pomazánka to vlastně je. Nemůžu říct, že by se zde člověk nenajedl, ale čekala bych větší výběr.
UbytovanieS ubytováním jsme byli spokojeni. Pokoj byl čistý, vybavení bylo naprosto dostačující (TV, fén, posezení).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







