Martin K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Ubytování v hotelu výborné. Velice ochotný a usměvavý personál, i když převážně cizinci. Ale domluva výborná. Vybavení a vše skvělé. Opět jen problém s CA. V hotelu nevěděli, že přijedeme s dítětem, i když to bylo ve smlouvě, CA hotel neinformovala. Naštěstí velice vstřícný personál nám dal větší pokoj s přistýlkou.
Ubytování v hotelu výborné. Velice ochotný a usměvavý personál, i když převážně cizinci. Ale domluva výborná. Vybavení a vše skvělé. Opět jen problém s CA. V hotelu nevěděli, že přijedeme s dítětem, i když to bylo ve smlouvě, CA hotel neinformovala. Naštěstí velice vstřícný personál nám dal větší pokoj s přistýlkou.
Pláž uprostřed Prahy opravdu není.
StravaSnídaně švédský stůl. Od sladkého, po slané. Ovoce, jogurty, všeho dost a stále doplňovali. Milý usměvavý personál.
UbytovanieBez výhrad. Vše, co je uvedeno. Klimatizace fungovala, koupelna ok. Za hluk z okolních ulic hotel nemůže. To je Praha.
SlužbyŽádné speciální služby jsme nepotřebovali. A co bylo psáno, to tam bylo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







