Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Ubytovanie bolo skôr podpriemerné, určite si hotel nezaslúži 4* steny boli tenké ako papier počuť bolo úplne všetko či už keď si niekto kychol tak aj samotné sprchovanie bolo počuť. Izbičky boli veľmi malinké.
Ubytovanie bolo skôr podpriemerné, určite si hotel nezaslúži 4* steny boli tenké ako papier počuť bolo úplne všetko či už keď si niekto kychol tak aj samotné sprchovanie bolo počuť. Izbičky boli veľmi malinké.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







