Andrea Danišová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi sa nám páčilo, krásna, očarujúca Praha, úžasná vianočná atmosféra.
Veľmi sa nám páčilo, krásna, očarujúca Praha, úžasná vianočná atmosféra.
Raňajky boli bohaté, skutočne široký výber, čo nás milo prekvapilo, taktiež vynikajúce, chutné jedlo, výborná káva, veľmi milí personál, ďakujeme.
UbytovanieKrásny hotel, vynikajúce ubytovanie a strava, vynikajúca poloha hotela, všade sme mali blízko. Privítala nás príjemná, veľmi milá a usmiata p.recepčná Simonka, oceňujeme profesionalitu, ochotu personálu, ďakujeme za všetko. Izba útulná, čistá, veľmi vkusne zariadená, pohodlná posteľ, všetko na vysokej úrovni. Super hotel, oceňujeme ešte ticho a kľud, dobre sme sa vyspali.
SlužbyVeľmi kvalitné služby, personál na vysokej úrovni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







