Hotel Windsor Excelsior

Brazília, Rio De Janeiro

Viac o ubytovaní

od 1 381 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 29 651

Poloha

Veľmi dobre vedený, moderný mestský hotel je situovaný na veľmi atraktívnom mieste, priamo na pobreží Copacabana (ponúka panoramatický výhľad na oceán a Cukrovú homoľu - horu Pão de Açúcar), len 20 km od centra Rio de Janeiro. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, zastávka miestnej dopravy, stanice metra). Medzinárodné letisko Rio de Janeiro je vzdialené 30 km.

Vybavenie

Moderný plážový hotel disponuje 233 izbami, rozmiestnenými v elegantnej výškovej budove s krásnym výhľadom do okolia. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie, internetový kútik (za poplatok), kaviareň, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť so satelitnou TV (kapacita 220 osôb, moderné audiovizuálna technika), wellness centrum, fitnes centrum, panoramatický strešný bazén s detskou časťou, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo) a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok), trezorom a balkónom (výhľad na more alebo do okolia) . Luxusne vybavené suity s vírivkou sú k dispozícií na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Hostia si môžu vyžiadať ubytovanie v nefajčiarskom izbe.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého (regionálne produkty, tropické ovocie, teplý a studený bufet). Hostia môžu využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií (brazílska i medzinárodnej kuchyne). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Zavedený plážový hotel si získava svojich hostí vynikajúcou kuchyňou, polohou priamo na plážovej promenáde, moderným ubytovaním aj príjemné relaxačné zázemie. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, cvičenie vo fitness centre, gulečník, plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži. Organizuje pravidelné organizované výlety na zaujímavé miesta v okolí (centrum Rio de Janeiro, Pan de Azúcar, socha Krista). Pre relaxáciu je určená parná sauna, fínska sauna, relaxačný bazén a panoramatický bazén s nádherným výhľadom na pobreží.

Služby za poplatek

Internet, konferenčné služby, a la carte reštaurácie, vodné športy na pláži.

Pláž

Svetoznáma, dlhá piesočnatá pláž Copacabana s veľmi pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi (zdarma). Široká piesočnatá pláž Ipanema sa nachádza 5,5 km od hotela (pohodlne dostupné miestnou dopravou).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 28 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Fitness áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December