Marie Vaníčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotelový komplex nádherný, bazén veliký a čistý. Bohužel po vykročení ze zahrady na pláž šok.
Hotelový komplex nádherný, bazén veliký a čistý. Bohužel po vykročení ze zahrady na pláž šok.
Pláž byla jedna velká katastrofa, plná odpadků z moře. Každý den sice shrabovali na hromady, ty tam nechali celý náš pobyt, pak zafoukal vítr a plast lítal po pláži a bohužel i do krásně udržované zahrady. V moři se nedalo koupat.
StravaSnídaně OK výběr ze všeho i exotických jídel.
UbytovanieUbytování výborné, již jednou jsme v tomto hotelu byli. Není to novodobá kostka jako ostatní hotely na pláži , člověk má soukromí.
SlužbyPersonál velmi ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)







