Garancia najnižšej ceny

Je váš zájazd označený symbolom Garancia najnižšej ceny?

Potom máte istotu, že lepšiu cenu inde nenájdete! Ak napriek tomu objavíte rovnaký zájazd u rovnakej cestovnej kancelárie v totožný deň za nižšiu cenu, dorovnáme vám rozdiel a navyše vám vyplatíme 200 € v hotovosti.

U nás vždy môžete nakupovať s dôverou.

Kúpili ste si na www.invia.sk zájazd a v rovnaký deň ste ho našli inde za nižšiu cenu? Bezodkladne nás kontaktujte a my vás odmeníme!

Ako na to?

Urobte snímku obrazovky s viditeľnou cenou a dostupnosťou zájazdu, ktorý má nižšiu cenu. Pošlite nám ho na e-mail garanciaceny@invia.sk spoločne s fungujúcim odkazom na zájazd a overenou cenou cestovnej kancelárie.

Ozveme sa vám najneskôr do 7 pracovných dní a do 45 dní vám vyplatíme 200 €.

Čo v rámci tejto garancie znamená „rovnaký zájazd“?

 1. Ide o zájazd vrátane dopravy (t.j. nie je to ponuka ubytovania s vlastnou dopravou) a nie je to plavba,
 2. organizuje ho rovnaká cestovná kancelária,
 3. má rovnaké výhody (rovnaké ubytovacie zariadenie, typ izby, typ stravy, rovnaká dĺžka pobytu, bez zohľadnenia ostatných doplnkových služieb ako sú poistenie, parkovanie a ďalšie doplnkové služby),
 4. má rovnaké letové podmienky (rovnaký dátum odletu a príletu, rovnaké letisko odletu a návratu, let s rovnakou leteckou spoločnosťou),
 5. má totožný počet a zloženie účastníkov (s rovnakým zložením dospelých a detí a s rovnakým vekom dospelých aj detí).

Podmienky uplatnenia:

 • Musí ísť o rovnaký zájazd, ktorý je k dispozícii v rovnaký čas za rovnakých podmienok.
 • Snímka obrazovky lacnejšej dostupnej ponuky musí byť zaslaná najneskôr do 1 hodiny od prijatia podpísanej zmluvy klientom.
 • Platí pre všetky zájazdy (nevzťahuje sa na predaj leteniek) na webových stránkach www.invia.sk označené symbolom „Garancia najnižšej ceny“.
 • Konečnú cenu zájazdu na Invia.sk, ktorá je porovnávaná, je nutné mať vždy najskôr potvrdenú písomne e-mailom od pracovníka call centra.
 • Porovnávaná cena musí byť vždy uvedená v EUR mene (€).
 • Cenová odchýlka porovnávaného zájazdu musí byť väčšia než 5 €.
 • Akcia platí iba v dobe nákupu daného zájazdu na www.invia.sk pre aktuálnu dostupnú ponuku.
 • Pri porovnávaní cien sa neberú do úvahy vouchery ani zamestnanecké a vernostné programy uplatniteľné, odmeny za platbu on-line u danej cestovnej kancelárie.

V prípade zrušenia zájazdu zo strany objednávateľa u Invia.sk nemožno nárokovať vrátenie rozdielu čiastky, ani vyplatenie čiastky 200 €.